Wiadomości
8-latka została ugodzona nożem w domu w Brownhills

8-letnia dziewczynka została ugodzona nożem w jednym z domów w Brownhills. W związku ze sprawą, policja aresztowała 54-letniego mężczyznę.
8-letnia dziewczynka została ugodzona nożem w jednym z domów w Brownhills. W związku ze sprawą, policja aresztowała 54-letniego mężczyznę.Policjanci z West Midlands zostali wezwani na ulicę Valley View w Brownhills w sobotę około godziny 21.15. Na miejscu znaleźli 8-letnią dziewczynkę z poważnymi ranami kłutymi brzucha. Dziewczynka została zabrana do szpitala, ale niestety wkrótce zmarła.
Policja aresztowała 54-letniego mężczyznę, który przebywa obecnie w szpitalu z powodu rany kłutej brzucha. Detektyw Jim Colclough z wydziału zabójstw powiedział: "Do incydentu doszło w domu pomiędzy członkami rodziny i nie szukamy nikogo innego w związku z tą sprawą”.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Brytyjska sieć piekarni po 109 latach ogłasza upadłość i zamyka wszystki…

Wielka Brytania podnosi poziom zagrożenia terrorystycznego. Padł pilny a…

Lot Ryanaira do Wielkiej Brytanii nagle przekierowany 150 mil od celu. L…

Wielka Brytania będzie cieplejsza niż Hawaje i Ateny. Nagły zwrot pogody…

Wielka Brytania: kryzys kosztów życia wraca z nową siłą. Już 3 miliony g…

Leki znikają z aptek w Wielkiej Brytanii. Pacjenci alarmują i szukają ic…

Wielka Brytania pobiera więcej podatków od majątku niż inne bogate kraje