Wiadomości
16-latek przyznał się do zabójstwa mężczyzny z Birmingham

16-letni chłopiec przyznał się do zabójstwa mieszkańca Birmingham. Mężczyzna był ojcem, miał jedno dziecko.
16-letni chłopiec przyznał się do zabójstwa mieszkańca Birmingham. Mężczyzna był ojcem, miał jedno dziecko.36-latek kilkakrotnie ugodzony nożem podczas bójki na ulicy w Birmingham
Chłopak, którego tożsamości nie można ujawnić ze względów prawnych, nie przyznał się do morderstwa, ale do zabójstwa Troya Paula.
Mężczyzna został zaatakowany 8 lipca zeszłego roku. Nastolatek ugodził go nożem. Do zdarzenia doszło na Twickenham Road w Kingstanding.
Podczas rozprawy przed Birmingham Crown Court oskarżyciel Michael Burrows poinformował, że 16-latek złożył przyznanie się do winy w formie pisemnej.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w płatnościach. Nowe przepisy od m…

Trzygodzinne kolejki na lotniskach. Podróżni z Wielkiej Brytanii dotknię…

Wielka Brytania: miliony właścicieli domów zapłacą mniej po decyzji Bank…

Duży dostawca w Wielkiej Brytanii oferuje prąd za pół ceny dla 1,3 mln k…