Wiadomości
Ponad 160 sadzonek marihuany przejętych przez policję z mieszkania w Jewellery Quater
Policja zarekwirowała ponad 160 sadzonek marihuany z mieszkania znajdującego się w Jewellery Quater w Birmingham. Funkcjonariusze zjawili się w lokalu po otrzymaniu informacji o podejrzanym kablu elektrycznym wydostającym się z pomieszczenia.Policjanci zostali wezwani w środowe popołudnie do nieruchomości zlokalizowanej przy Hall Street w Hockley, ponieważ dostawca energii elektrycznej zauważył podejrzany kabel. Na miejscu nie poczyniono żadnych aresztowań, jedynie zarekwirowano rośliny.
Rzecznik prasowy West Midlands Police mówi, że do akcji doszło o godzinie 12:30 w mieszkaniu usytuowanym nad jednym z barów w Hall Street.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Dyżur konsularny w Birmingham | Czytaj następny artykuł: Uzbrojony mężczyzna wziął zakładników w kręgielni w Nuneaton |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zmienia zasady spłaty kredytów studenckich. Nowe stawki …

Brytyjska sieć supermarketów oferuje w poniedziałki owoce i warzywa za p…

Burze i gwałtowne ulewy uderzą w Wielką Brytanię. Met Office wydało ostr…

Miliony osób w Wielkiej Brytanii zyskają całodobowe darmowe przejazdy au…

Ulewy i burze nad Wielką Brytanią. Jest ryzyko gwałtownych podtopień

Polacy w Wielkiej Brytanii mogą stracić dostęp do zasiłków. Settled stat…

Rachunki za energię w Wielkiej Brytanii mocno wzrosną. Najwyższy poziom …