Wiadomości
Poturbowany łabędź znaleziony w parku w Erdington - ostrzeżenie dla właścicieli psów

Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) apeluje do właścicieli psów, aby trzymali je na smyczach podczas spacerów.
Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals (RSPCA) apeluje do właścicieli psów, aby trzymali je na smyczach podczas spacerów. Ma to związek ze sprawą pokiereszowanego łabędzia znalezionego w parku w Erdington.Ciężko ranny ptak został znaleziony w znajdującym się przy George Road Brookvale Park w środę 9 sierpnia. Łabędź miał obrażenia skrzydeł oraz plamy krwi na piórach.
Przechodzień, który dokonał odkrycia powiadomił RSPCA. Przybyli na miejsce pracownicy organizacji przewieźli ptaka na leczenie do Birmingham Animal Hospital. Niestety obrażenia były zbyt ciężkie i aby zapobiec dalszemu cierpieniu, podjęto decyzję o uśpieniu ptaka.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Strzelanina w Balsall Heath - policja poszukuje świadków | Czytaj następny artykuł: Ryanair chce ograniczenia sprzedaży alkoholu na lotniskach |
Gorące Tematy

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

Dramatyczne sceny na pokładzie samolotu z UK. Pilot obezwładnił pasażera

Wielka Brytania uruchamia nowe wsparcie dla młodych. Rząd wzoruje się na…

Ryanair wydaje oświadczenie w sprawie opłaty 8 GBP. Trwa dochodzenie

Niebezpieczny start samolotu EasyJet. Śledczy ujawnili, co poszło nie ta…