Wiadomości
Wypadek w Quinton - Porsche Cayenne wjechało w ścianę przedszkola
W Quinton doszło do zderzenia trzech samochodów. W wyniku wypadku jeden z nich uderzył w ścianę przedszkola.Karetka pogotowia oraz policja zostały wezwane na Hagley Road West w środę około godziny 10:45 w związku z wypadkiem, w którym brały udział dwa vany oraz Porsche Cayenne. Porsche uderzyło w ścianę przedszkola Happy Days Nursery. Jedna osoba została zabrana do szpitala.
Rzecznik prasowy West Midlands Ambulance Service powiedział, że gdy na miejsce zdarzenia dotarła karetka pogotowia, sanitariusze zastali trzy uszkodzone pojazdy. Pierwszy van był mocno zniszczony od strony przedniego siedzenia pasażera. Porsche Cayenne stało przy ścianie budynku i obok drugiego vana. Pojazd miał bardzo uszkodzoną część przednią.
Kierowca pierwszego vana - 63-letni mężczyzna - skarżył się na bóle żeber. Był w stanie samodzielnie wysiąść z pojazdu. Po przebadaniu go i podaniu środków przeciwbólowych, kierowcę przewieziono do Queen Elizabeth Hospital w Birmingham.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Strajk śmieciarzy w Birmingham stanie się jeszcze bardziej uciążliwy | Czytaj następny artykuł: Kobieta zaatakowana nieznaną substancją w pobliżu sklepu Waitrose w Birmingham |
Gorące Tematy

Wielka Brytania kończy z pracą na całe życie. Rząd ogłasza duże zmiany d…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. DWP potwierdza ważną zmianę

Który supermarket ma najlepsze pieczywo w Wielkiej Brytanii? Wynik testu…

Reform UK zapowiada nowy podatek dla firm zatrudniających cudzoziemców

Wielka Brytania i UE przyspieszają reset relacji po Brexicie. Padła konk…

Duży bank w Wielkiej Brytanii obniża oprocentowanie kredytów hipotecznyc…

Najlepsze nadmorskie miasteczko w Anglii? To miejsce potrafi zachwycić