Wiadomości
17-latek ugodzony nożem w Cofton Park

W poniedziałek wieczorek policja otrzymała wezwanie do Cofton Park przy Edgewood Road, gdzie znaleziono ugodzonego nożem w nogę nastolatka.
W poniedziałek wieczorek policja otrzymała wezwanie do Cofton Park przy Edgewood Road, gdzie znaleziono ugodzonego nożem w nogę nastolatka.Do ataku doszło o godzinie 23:00, ofiara przebywała w parku ze swoimi znajomymi, kiedy doszło do ataku.
Nastolatek został zabrany do szpitala, jego stan jest stabilny.
Rzecznik policji powiedział, że grupa młodych ludzi piła alkohol w parku, kiedy doszło do ataku. Nikt nie został jeszcze aresztowany, policja poszukuje świadków zdarzenia.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Izba Gmin przyjęła treść mowy tronowej | Czytaj następny artykuł: Nękał polską rodzinę, sąd skazał go na prace społeczne |
Gorące Tematy

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Trzygodzinne kolejki na lotniskach. Podróżni z Wielkiej Brytanii dotknię…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w płatnościach. Nowe przepisy od m…

Pasażerowie nie wierzyli własnym oczom. Martwa kobieta wniesiona na pokł…

Tragiczna śmierć ucznia w Wielkiej Brytanii. Szkoła zamknięta po nagłym …

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Tysiące kierowców utknęło w Dover. Problemy z IT powodują kolejki na gra…