Wiadomości
W czerwcu odbędzie się festiwal rockowy poświęcony pamięci Christiny Edkins
Latem w Birmingham odbędzie się festiwal rockowy poświęcony pamięci tragicznie zmarłej 16-letniej Christiny Edkins z Ladywood - podaje Birmingham Mail.7 marca 2013 roku Christina w drodze do szkoły została dźgnięta nożem w klatkę piersiową przez Phillipa Simelane’a. Tragedia miała miejsce w jadącym przez Hagley Road autobusie numer 9.
Remembrance Fest organizowany jest przez przyjaciela rodziców nastolatki Dave’a Williamsona z Brownhills. W tym roku festiwal odbędzie się 4 czerwca w Rainbow Venue w Digbeth. Na scenie wystąpi piętnaście zespołów rockowych i metalowych z całego kraju. Planowane są również didżejskie sety. Podczas wydarzenia zbierane będą datki na cele charytatywne.
Zmarła od jednego ciosu w klatkę piersiową
Impreza poświęcona pamięci nastolatki odbyła się też w ubiegłym roku, a jej organizator ma nadzieję, że stanie się ona wydarzeniem cyklicznym, bo Christina nigdy nie powinna zostać zapomniana.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wielkie zwolnienia w Npower – pracę straci 2.4 tys. osób! | Czytaj następny artykuł: Państwo Islamskie poważnie zagraża UK – planowane są ogromne i spektakularne ataki |
Gorące Tematy

Śnieg i mróz w Wielkiej Brytanii. Co z wypłatą, gdy nie możesz dotrzeć d…

Osoby na Universal Credit mogą otrzymać nawet 3 400 GBP dodatkowej pomoc…

Wielka Brytania szykuje rewolucję w prawie jazdy. Nowe zasady dla młodyc…

DWP wypłaci w styczniu dodatkowe 50 GBP mieszkańcom wybranych regionów W…

Burza śnieżna Goretti uderzy w Wielką Brytanię. Wydano bursztynowe alert…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla kierowców. Nowe prawo ma by…

Atak zimy w Wielkiej Brytanii. Zamknięte szkoły, ostrzeżenia przed śnieg…