Wiadomości
Angielscy kibice starli się z policją w Porto
Angielscy kibice tłumnie zjechali do Porto, gdzie dziś (6 czerwca) ich reprezentacja rozegra mecz półfinałowy Ligi Narodów UEFA z Holandią.
Angielscy kibice tłumnie zjechali do Porto, gdzie dziś (6 czerwca) ich reprezentacja rozegra mecz półfinałowy Ligi Narodów UEFA z Holandią.
Niestety, nie wszyscy potrafili zachować się zgodnie z przyjętymi normami.
Na zabytkowej Avenida dos Aliados zaczęli rzucać butelkami, co spowodowało natychmiastową interwencję portugalskiej policji.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ryanair odmówił wejścia na pokład paraolimpijskiemu medaliście | Czytaj następny artykuł: Ford planuje zamknięcie fabryki w Bridgend i likwidację 1500 miejsc pracy? |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Funt gwałtownie traci na wartości. Nowe dane z Wielkiej Brytanii zaskocz…

Ryanair wprowadza ważną zmianę na wszystkich lotach. Dwa przedmioty pole…

Benefity zamiast pracy. W Wielkiej Brytanii 10 mln osób zgłasza niepełno…

Wielka Brytania planuje pobierać podatek, zanim jeszcze zarobisz. Ogromn…

DWP potwierdza podwyżki benefitów w Wielkiej Brytanii. Nowe stawki dla m…

Dodatkowe pieniądze dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Wypłaty od £10 do…
