Wiadomości
Polacy mistrzami świata 2018 w siatkówkę!
Siatkarska reprezentacja Polski obroniła złoto mistrzostw świata!
Siatkarska reprezentacja Polski obroniła złoto mistrzostw świata!
W niedzielę (30 września) biało-czerwoni, jak przed czterema laty, pokonali Brazylijczyków - tym razem 3:0.
W pierwszym secie ekipa Vitala Heynena, mimo roztrwonienia w końcówce kilkupunktowej przewagi, wygrała 28:26.
W drugim Polacy oszczędzili już kibicom takiej nerwówki i w pełni kontrolując grę wygrali 25:20.
Podłamani Brazylijczycy już się nie podnieśli i przegrali także trzecią partię - tym razem do 23. Dla biało-czerwonych to drugie z rzędu (i trzecie w historii) mistrzostwo świata.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Mężczyzna oblany żrącą substancją w Walsall | Czytaj następny artykuł: Policja szukająca zaginionego studenta znalazła w rzece ciało |
Gorące Tematy

Tysiące studentów w Wielkiej Brytanii otrzymało wezwania do zwrotu 37000…

Wielka Brytania zaczyna odbierać prawa do pobytu obywateli UE po Brexici…

Trzy duże banki w Wielkiej Brytanii wypłacają klientom 40 GBP. Sprawdź, …

Najnowsze zasady bagażu podręcznego i duty free w Ryanair, easyJet, TUI …

Wielka Brytania i podróże do UE: nowe kontrole odcisków palców już obowi…

Wielka Brytania: Primark uruchamia pierwszą aplikację. Klienci sprawdzą …

Ceny paliw w Wielkiej Brytanii znów rosną. Kierowcy czekają na rozwój sy…
