Wiadomości
Plaża w Solihull
Do 3 września w centrum handlowym Mell Square mieszkańcy miasta ponownie mogą korzystać z Costa del Solihull, czyli specjalnie usypanej plaży. Znajdziemy ją przy Theatre Square. Organizacją tego wydarzenia zajmie się firma Touchwood. Reprezentująca ją Lucy Burnett mówi, że ubiegłoroczna plaża cieszyła się ogromną popularnością wśród mieszkańców, dlatego podjęto decyzję o jej powrocie. W tym roku jest nawet większa.
Plaże można również zarezerwować na specjalne okazję. Costa del Solihull będzie dostępna przez jedną godzinę w godzinach od 7:00 do 9:00, od 18:00 do 19:00 i od 19:00 do 20:00 w wybranych dniach od 24 lipca do 1 września.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Komisja Europejska daje Polsce miesiąc na rozwiązanie problemów | Czytaj następny artykuł: Eksperci alarmują: rząd musi wydać wojnę taniemu alkoholowi |
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 5 nowych tras z Wielkiej Brytanii, w tym loty do Polsk…

Wielka Brytania wprowadza nowe prawa dla pracowników. 8 kluczowych przep…

Kolejny duży bank w Wielkiej Brytanii zamyka oddziały. W kwietniu znikni…

Wielka Brytania zmienia zasady Universal Credit dla milionów osób

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w zwolnieniach lekarskich

Wielka Brytania: Aldi wprowadza gadżet do czyszczenia tańszy o 45 GBP od…

Skandal w Wielkiej Brytanii. DWP wypłaciło £850 mln benefitów osobom zma…