Wiadomości
68-latek zwabiał nastolatki i gwałcił. Zatrzymano go w Wielkiej Brytanii
Poszukiwany listem gończym Marian D. został zatrzymany na terenie Wielkiej Brytanii - poinformowała kujawsko-pomorska policja. 68-latek został skazany na 10 lat pozbawienia wolności za gwałty na młodych kobietach. W listopadzie powinien trafić do więzienia, ale się nie stawił. Śledczy podejrzewali, że 68-latek może się ukrywać w Irlandii lub Wielkiej Brytanii, dlatego wszczęli procedurę wydania Europejskiego Nakazu Aresztowania.
D. został skazany za wielokrotne gwałty i molestowanie nastolatek. Jego ofiary miały wówczas od 15 do 19 lat. Był wyjątkowo brutalny i pewny siebie. Groził miotaczem gazu, który przypominał broń. Od dziewcząt żądał podpisania oświadczenia, że wykonywały mu "masaż erotyczny". Robił im zdjęcia i prowadził dziennik. Horror przerwała jedna z matek nastolatek, która zdecydowała się zawiadomić śledczych. We wrześniu 2016 r. mężczyzna dostał prawomocny wyrok, ale nie zgłosił się do więzienia.
Źródło:x-news.pl
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Brytyjscy posłowie przyjęli ustawę o Brexicie | Czytaj następny artykuł: WOŚP zgłoszona do Pokojowej Nagrody Nobla |
Gorące Tematy

HMRC wydaje pilne ostrzeżenie dla mieszkańców Wielkiej Brytanii. Milion …

Paszport ważny, a mimo to odmowa lotu. Kolejny problem podróżnych w Wiel…

Ogromne wypłaty za kredyty samochodowe coraz bardziej realne. Średnio na…

Ryanair ostrzega pasażerów. Ten popularny przedmiot w bagażu podręcznym …

Wielka Brytania. DVLA szykuje ważną zmianę dla kierowców. Nowy system od…

Polka skazana za znęcanie się nad niemowlętami w londyńskim żłobku ma zo…

Wielka Brytania szykuje podwyżki płac w 2026 roku. Jest też sposób na do…