Wiadomości
Dziecko zmarło po połknięciu baterii guzikowej

Dwuletnia dziewczynka zmarła po połknięciu baterii guzikowej wyjętej z okularów 3D.
Dwuletnia dziewczynka zmarła po połknięciu baterii guzikowej wyjętej z okularów 3D.Francesca Asan trafiła do szpitala w Basingstoke w maju. Zmarła kilka godzin po przyjęciu. Podczas sekcji zwłok dowiedziono, że przyczyną śmierci dziecka była połknięta bateria guzikowa. Ojciec dziewczynki odkrył później, że w okularach 3D brakuje akumulatora – pisze BBC.
Jeśli przedmiot ten zostanie połknięty, może utknąć w przełyku i wypalić dziurę w jego wyściółce. Podczas dochodzenia udowodniono, że bateria uszkodziła aortę znajdującą się w pobliżu tchawicy dwulatki – dziewczynka urodziła się z arterią położoną bliżej tchawicy niż normalnie.
Koroner Andrew Bradley orzekł, że śmierć dziecka była nieszczęśliwym wypadkiem i przestrzegł innych rodziców. W zeszłym miesiącu londyński Great Ormond Street Hospital ogłosił, że w ciągu ostatniego roku zanotowano spory wzrost w liczbie podobnych przypadków.
Data utworzenia: środa, 05 października 2016 08:29
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Młodzi muzułmanie zmuszani do wyznawania Islamu | Czytaj następny artykuł: 18 lat więzienia dla Albańczyka, który zamordował Polaka w Hull |
Gorące Tematy

Wielka Brytania buduje zupełnie nowe miasteczko. Tysiące domów i pełna i…

Pasażerowie nie wierzyli własnym oczom. Martwa kobieta wniesiona na pokł…

Wielka Brytania zaostrza kontrole benefitów. DWP zapowiada spotkania „tw…

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2 i TUI. Najnowsze zasady bagażu podręczn…

Popularna linia lotnicza ogłasza 8 tras z UK. W tym z Birmingham do Gdań…

Tysiące kierowców utknęło w Dover. Problemy z IT powodują kolejki na gra…

Wielka Brytania: Mało znany program obniża rachunki za energię o 230 GBP