Wiadomości
Pluskwy atakują Wielką Brytanię i coraz trudniej je wytępić

Pluskwy stają się coraz większym problemem w Wielkiej Brytanii. Co gorsza, ciężko jest ich się pozbyć.
Pluskwy stają się coraz większym problemem w Wielkiej Brytanii. Co gorsza, ciężko jest ich się pozbyć.Pluskwy wchodzą nam do łóżek i najczęściej w nocy atakują. Firmy zajmujące się tępieniem tych stworzeń informują, że w ciągu ostatniego roku ich liczba wzrosła o 108 proc. Eksperci ostrzegają też, że pluskwy stają się odporne na dostępne w sklepach środki owadobójcze.
Roy Couch z JG Pest Control powiedział gazecie „Evening Standard”, że pracownicy jego firmy są wzywani do pozbycia się tych owadów nawet 200 razy w miesiącu. Couch mówi, że pluskwy mają zdolność do mutacji. Jeśli zastosowało się dawkę, która nie była śmiertelna, one rosną w siłę i ciężej je wytępić.
Obecność pluskiew w Wielkiej Brytanii związana jest z migracją ludności. Często są przywożone przez ludzi wracających z wakacji, którzy nie mają świadomości, że owady dostały się np. do ich bagażu.
Data utworzenia: piątek, 30 września 2016 11:36
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Z Tamizy wyłowiono ciało zaginionego Polaka | Czytaj następny artykuł: 25-latek ugodzony nożem w Selly Oak |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla Polaków z Settled Status. N…

Wielka Brytania podnosi wiek emerytalny. 2026 rok przyniesie ogromne zmi…

Trzygodzinne kolejki na lotniskach. Podróżni z Wielkiej Brytanii dotknię…

Wielka Brytania wprowadza duże zmiany w płatnościach. Nowe przepisy od m…

Wielka Brytania: miliony właścicieli domów zapłacą mniej po decyzji Bank…

Duży dostawca w Wielkiej Brytanii oferuje prąd za pół ceny dla 1,3 mln k…

Tragiczna śmierć ucznia w Wielkiej Brytanii. Szkoła zamknięta po nagłym …