Wiadomości
Domy w sześciu regionach droższe niż w 2007r.

Już w sześciu regionach ceny domów osiągnęły poziom wyższy niż przed kryzysem w roku 2007.
Już w sześciu regionach ceny domów osiągnęły poziom wyższy niż przed kryzysem w roku 2007. East Midlands, West Midlands i Południowo-Zachodnia Anglia dołączyły do Londynu, Wschodniej Anglii i Południowo-Wschodniej Anglii, w których ceny nieruchomości były wyższe niż przed kryzysem już wcześniej. ONS podaje, że przez rok do lipca ceny zwiększyły się średnio o 11,7%. Największą różnicę zanotowano w stolicy – tutaj domy podrożały o 19,1%.
Z danych Office for National Statistics wynika także, że w sierpniu inflacja zmniejszyła się o 0,1%: do poziomu 1,5%. W lipcu podwyżki cen nieruchomości były co najmniej trzy razy większe od poziomu inflacji na terenie całego UK.
Data utworzenia: środa, 17 września 2014 07:21
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Ani Mru-Mru wraca do Anglii | Czytaj następny artykuł: Cameron błaga Szkotów, by nie niszczyli Zjednoczonego Królestwa |
Gorące Tematy

Wielka Brytania zapowiada bezpośrednie pociągi do przepięknego kraju. Po…

DWP potwierdza automatyczne płatności 200 GBP w Wielkiej Brytanii. Wypła…

Najnowsze przepisy dotyczące budowy szop, garaży lub szklarni w Wielkiej…

Ryanair, easyJet i British Airways odwołują loty. 63 połączenia skasowan…

Wielka Brytania zmienia zasady rezerwacji egzaminów na prawo jazdy

Lloyds wprowadza kredyt hipoteczny z niskim depozytem. Wystarczy 5000 GB…

Tragedia w Wielkiej Brytanii. Z morza wyłowiono ciała trzech kobiet, trw…