Wiadomości
Wędruje po Wielkiej Brytani nago
Podczas odczytywania wyroku podsądny był nieobecny w sądzie, ponieważ odmówił włożenia na siebie ubrania. 53-letni mężczyzna powinien przestrzegać wydanego kilka lat temu nakazu, który zobowiązuje go do zakrywania w miejscach publicznych pośladków i genitaliów.
Od czasu rozpoczęcia swoich wędrówek w 2003 roku Gough spędził w więzieniu 6 lat, ale przemierzył dwukrotnie Wielką Brytanią z północy na południe. Jego zdaniem każdy człowiek powinien mieć prawo do swobodnego manifestowania swej nagości. Prawo stwierdza wyraźnie, że nie powinno się tego robić w miejscach publicznych. Jak oświadczył na swej stronie internetowej, wymóg stawienia się na odczytanie wyroku w ubraniu, gwałci artykuł 6 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka, który mówi o prawie do bezstronnego procesu.
Brytyjczyk ostatni raz odsiadywał karę rok temu. Opuścił więzienie 7 lipca 2012... nago. W tym przypadku, policja postanowiła nie interweniować.
Źródło: wprost.pl
sobota, 22 czerwca 2013 08:11
-
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Alarm antyterrorystyczny w Walsall | Czytaj następny artykuł: Brytyjczycy wydadzą 243 MILIONY na dziecko Kate i Williama! |
Gorące Tematy
DWP wypłaci nawet 1085 GBP przed świętami. Sprawdź, jakie wsparcie możes…
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla osób z Settled Status. Nowe…
Wielka Brytania przygotowuje się na „śnieżną bombę”. Prognozy wskazują n…
Dziewięć ważnych zmian DWP i finansowych w grudniu. Co czeka mieszkańców…
Miliony osób w Wielkiej Brytanii otrzymają dodatkową płatność na konto b…
Nowy „Atlas Polonii i Polaków za granicą”. Według danych w Wielkiej Bryt…
„Nie jedz”: Asda, Tesco, Lidl, Poundland i inne sieci w Wielkiej Brytani…






