Wiadomości
Pilne: Lotnisko East Midlands ewakuowane po znalezieniu podejrzanego urządzenia
Według doniesień brytyjskich mediów lotnisko East Midlands zostało ewakuowane po tym, jak w bagażu podręcznym znaleziono podejrzane urządzenie.
Według doniesień brytyjskich mediów lotnisko East Midlands zostało ewakuowane po tym, jak w bagażu podręcznym znaleziono podejrzane urządzenie.
ITV poinformowało, że setki osób zostały ewakuowane z budynków lotniska, a na czas badania urządzenia ustawiono policyjny kordon.
Rzecznik lotniska powiedział, że incydent spowodował uruchomienie „pełnych procedur ewakuacyjnych”
Osiem samolotów, które powinny były wystartować, jeszcze nie odleciało z powodu ewakuacji.
W rozmowie z ITV News Central Sarah Hartles, która jest pasażerką czekającą na lot na lotnisku, powiedziała, że pasażerowie nie otrzymali żadnych informacji.
„Wszystko, co nam powiedziano, to Wstań i wyjdź!” powiedziała, po czym dodała: „Umieścili nas w części lotniska, o której mówili, że jest bezpieczne”.
Hartles, która czeka na lot do Rhodes, powiedziała, że pasażerom dano butelki z wodą, ale nie wyjaśniono, co się dzieje.
Inni pasażerowie korzystali z mediów społecznościowych, aby wyrazić swoje obawy związane z ewakuacją.
Na razie nie są znane dokładne szczegóły ewakuacji.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Ryanair uruchamia 3 nowe trasy między Wielką Brytanią a Polską

Ryanair uruchamia dwa nowe połączenia z Wielkiej Brytanii

Wielka Brytania wypłaca dodatek do 778 GBP miesięcznie, niezależnie od d…

Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany w zasadach osiedlania się

Wielka Brytania wprowadza nowe przepisy. Nawet 500 GBP kary dla właścici…

Brytyjczycy zabrali głos w sprawie UE. Wyniki nowego badania mogą zaskoc…

Sprzedawali kebaby jako jagnięce. Kontrola ujawniła, co naprawdę trafiał…
