Wiadomości
Nadchodzi pogorszenie pogody — będzie chłodniej i bardziej deszczowo
Ulewne deszcze spowodowały powodzie w niektórych częściach Anglii, a w ten weekend spodziewane są kolejne ulewy.
Ulewne deszcze spowodowały powodzie w niektórych częściach Anglii, a w ten weekend spodziewane są kolejne ulewy.
Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mający nadzieję na słoneczny początek października byli prawdopodobnie zawiedzeni, gdy obudzili się tego ranka i spojrzeli za okno.
Temperatury spadły nawet do 10 stopni, a w niektórych częściach kraju wystąpił silny wiatr i ulewy.
Wczoraj po południu deszcz spowodował zalanie sklepu Tesco w Manchesterze. W innym miejscu w Greater Manchester powodzie dotknęły wiele głównych dróg, w tym drogę przy zjeździe 17. autostrady M60 w Prestwich.
Również w Londynie dziś rano dojeżdżający do pracy musieli się zmierzyć z wielką ulewą.
Niestety jest mało prawdopodobne, aby sytuacja się poprawiła w ten weekend, ponieważ w większości kraju będzie jeszcze zimniej i bardziej deszczowo.
Temperatury na północy spadną do jednocyfrowych liczb, w wiejskich obszarach będzie można się spodziewać nawet 5 stopni Celsjusza.
Natomiast w sobotę po południu, Met Office zapowiada „silne wichury” wzdłuż wybrzeża oraz silne ulewy na południu kraju.
Biuro meteorologiczne wydało żółte ostrzeżenia pogodowe dotyczące deszczu i wiatru, które obowiązują na południowym wybrzeżu Anglii i w części Szkocji od godziny 16:00 w sobotę do 6:00 w niedzielę.
Oznacza to, że w tych regionach możliwe są lokalne podtopienia, przerwy w dostawie prądu i utrudnienia dla podróżujących.
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że niektóre budynki mogą zostać uszkodzone w wyniku powodzi lub silnego wiatru.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Wzrost rachunków za gaz i energię elektryczną w Wielkiej Brytanii | Czytaj następny artykuł: Limit płatności zbliżeniowych zostanie zwiększony do 100 GBP od 15 października |
Gorące Tematy

Ryanair wydał ważny komunikat dla pasażerów. Chodzi o loty aż do marca 2…

Popularna sieć dyskontów w Wielkiej Brytanii walczy o przetrwanie. Zagro…

Gigantyczna kara dla popularnego supermarketu w Wielkiej Brytanii. Inspe…

Wielka Brytania: Spory o płoty i gałęzie mogą skończyć się w sądzie. Pra…

Polityczne trzęsienie ziemi w Wielkiej Brytanii. Partia Pracy miażdżona …

Primark w Wielkiej Brytanii zamyka kultowe miejsce po 7 latach. Klienci …

Najtańszy supermarket w Wielkiej Brytanii. Jest o ponad 90 GBP tańszy ni…
