Wiadomości
Tłumy w klubach nocnych, które zostały otwarte o północy – pierwszy raz od 16 miesięcy
Tysiące osób ustawiło się w kolejkach do klubów nocnych w Anglii, aby wziąć udział w pierwszej od 16 miesięcy imprezie.
Tysiące osób ustawiło się w kolejkach do klubów nocnych w Anglii, aby wziąć udział w pierwszej od 16 miesięcy imprezie.
Chociaż wczoraj nie był sylwestrowy wieczór, to z pewnością panowała podobna atmosfera, gdy zegar wybił wczoraj północ.
W klubach nocnych w całej Anglii ludzie cierpliwie stali w kolejkach, aby o północy, mogli legalnie wejść na imprezę i tańczyć ze sobą po raz pierwszy od 16 miesięcy.
Tłumy czekały, aby wejść do Fabric w Londynie lub Pryzm w Bristolu, bez dystansu społecznego, ponieważ ograniczenia dystansu społecznego się skończyły.
Podobnie było prawie we wszystkich miastach Anglii, gdzie można było zobaczyć długie kolejki osób czekających na wejście.
People are queuing down the road to get into this nightclub as soon as it’s legally allowed to open at midnight, when England’s covid restrictions are lifted. More on @BBCBreakfast later pic.twitter.com/UcVLVSVsK2
— Luxmy Gopal(@luxmy_g) July 18, 2021
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Dodatkowy bank holiday w UK. Tysiące osób mogą świętować do rana

Kupujesz raz za 40 pensów, wymieniasz za darmo. Brytyjski supermarket po…

Wielka Brytania: Popularne zoo oferuje bilety za 10 GBP. Jest jeden waru…

Wielka Brytania zmienia zasady świadczeń. Nowe przepisy DWP już obowiązu…

Wielka Brytania przywróci paszporty dla psów i kotów. Rząd ujawnił szcze…

To był najdroższy dom w Wielkiej Brytanii. Dziś jego jedynym mieszkańcem…

Wizz Air rozważa ograniczenie lotów z Wielkiej Brytanii. Padło ważne ost…
