Wiadomości
D. Tusk: Nie można zdradzić 6 mln ludzi, którzy podpisali petycję o wycofaniu art. 50
Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk zaapelował do Parlamentu Europejskiego o gotowość do znacznego przedłużenia negocjacji brexitowych
- Pojawiły się głosy, że może być to szkodliwe lub niewygodne dla wielu z was. Powiem jasno – takie myślenie jest nie do zaakceptowania.
- Nie można zdradzić 6 milionów ludzi, którzy podpisali petycję o wycofaniu artykułu 50, i kolejnego miliona, który wziął udział w marszu People Vote, czy rosnącej większości, która chce pozostać w Unii Europejskiej.
Jeśli mają poczucie, że nie są wystarczająco reprezentowani w brytyjskim parlamencie, muszą mieć poczucie, że mają swoją reprezentację w tej izbie, bo są Europejczykami – powiedział Donald Tusk.
Źródło:x-news
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Gorące Tematy

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Wielka Brytania planuje ogromne zmiany dla właścicieli psów i kotów. Pod…

Wielka Brytania i świat przygotowują się na potężne El Niño. ONZ wydała …

Podróżni z Wielkiej Brytanii muszą przygotować się na duże zmiany. UE po…

Policja ujawnia najgorsze miejsca w Birmingham. Te dzielnice mają najwię…

Podróżni z Wielkiej Brytanii muszą przygotować się na duże zmiany. Na lo…

Nowe codzienne loty z UK na piękną wyspę. Bilety od £94