Wiadomości
Dziesięciodniowe "upały", czyli nadchodzi Piękna ze Wschodu.
Nad Wielką Brytanię nadciągnie 10-dniowa fala "upałów", wszystko to dzięki Pięknej ze wschodu.
W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki Bestii ze Wschodu, Piękna ze Wschodu przyniesie nad wyspy brytyjskie cieplejsze powietrze.
Według niektórych prognoz temperatura może wzrosnąć powyżej średniej już do połowy przyszłego tygodnia. Wtedy możemy się spodziewać temperatur w granicach 20 °C w części południowo-wschodniej kraju.
Meteorolodzy przewidują, że w najcieplejszych dniach temperatura wyniesie 23 °C. Takie temperatury prawdopodobnie wystąpią w majowy bank holiday – 7 maja.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: Sprawa Magdaleny Żuk. Polscy śledczy dostali raport z Egiptu | Czytaj następny artykuł: Łapali pedofilów w internecie. Ale nie wydawali ich policji, tylko szantażowali |
Gorące Tematy

Tysiące studentów w Wielkiej Brytanii otrzymało wezwania do zwrotu 37000…

Wielka Brytania zaczyna odbierać prawa do pobytu obywateli UE po Brexici…

Trzy duże banki w Wielkiej Brytanii wypłacają klientom 40 GBP. Sprawdź, …

Najnowsze zasady bagażu podręcznego i duty free w Ryanair, easyJet, TUI …

Wielka Brytania i podróże do UE: nowe kontrole odcisków palców już obowi…

Wielka Brytania: Primark uruchamia pierwszą aplikację. Klienci sprawdzą …

Lidl ogłasza ogromną ekspansję w Wielkiej Brytanii. Powstanie ponad 50 n…