Wiadomości
Ataki z użyciem kwasu w Londynie – sześć osób rannych
Policja została wezwana do centrum handlowego Stratford Centre w pobliżu stadionu olimpijskiego, gdy grupa młodych mężczyzn rozpyliła tam szkodliwą substancję - prawdopodobnie kwas.Według brytyjskiej policji atak kwasem poprzedziła kłótnia dwóch agresywnych grup mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich postanowił rozpylić kwas. Sześć osób zostało rannych. Jedna osoba została aresztowana.
Do ataków z użyciem substancji żrących, głównie podczas bójek lub napadów rabunkowych, dochodzi w Londynie coraz częściej. Według danych policji metropolitalnej w 2015 roku było ich 261, a w ubiegłym roku już 458.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
| Czytaj poprzedni artykuł: W West Midlands spadła liczba rannych i zabitych rowerzystów | Czytaj następny artykuł: Theresa May napisała do Polaków. "Chcemy być waszym przyjacielem" |
Gorące Tematy

Wielka Brytania wprowadza ogromną zmianę w emeryturach. Zobacz, co stani…

Wielka Brytania: dodatkowy bank holiday w czerwcu. Powód zaskoczy wielu …

Tragedia w Londynie. Trzy osoby, w tym dziecko, zginęły po upadku z wież…

Pilne ostrzeżenie dla klientów Tesco, Waitrose i Morrisons. Nie jedz tyc…

Aldi w UK otwiera ogromne centrum za £500 mln. Powstanie 1000 miejsc pra…

Bank Anglii zmienia ton. Miliony kredytobiorców w Wielkiej Brytanii mogą…

Policja ujawnia najgorsze miejsca w Birmingham. Te dzielnice mają najwię…