Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pociągi w Wielkiej Brytanii

Bilet na pociąg

Główną stacją w Birmingham jest New Street Station, stąd też odjeżdża większość pociągów do miast w UK. Z reguły bilety na wszystkie trasy są dużo tańsze, jeżeli się je kupuje do dwóch tygodni wcześniej, na wiele tras dostępne są też zniżki na przejazdy grupowe itd.

Rozkłady jazdy i bukowanie biletów dostępne są na stronach internetowych poszczególnych firm (patrz niżej) a także telefonicznie. Jednak najlepszym sposobem na sprawdzenie cen, rozkładów i zabukowanie biletów jest skorzystanie ze strony http://www.nationalrail.co.uk/ , na której są dostępne połączenia oferowane przez wszystkie firmy kolejowe.
Firmy kolejowe
Central Trains obsługuje obszerny zasięg, poprzez Anglię Centralną i obszar Walii środkowej.
+44 (0) 12 1654 1200
http://www.centraltrains.railsaver.co.uk/


Chiltern Railways oferuje obsługuje całą Anglię, z jednym z jej głównych terminali jest Londyn Marylebone. Inne przystanki obejmują Leamington Spa, Princes Risborough, High Wycombe i inne.
+44 (0) 12 9633 2113
http://www.chilternrailways.co.uk/


Silverlink dostarcza transporty kolejowe do takich celów jak London Euston, Northampton i Birmingham New Street. Ta linia jest częścią National Express Group
+44 (0) 84 5601 4868
http://www.silverlink.railsaver.co.uk

Virgin Trains oferuje transport kolejowy przez ląd stały UK do przez 130 stacji z CrossCountry Trains i Trains Coast West. Mnóstwo głównych miast jest włączone do tras pociągu, jak również kilka małych miast i miasteczek.
+44 (0) 84 5722 2333
http://www.virgintrains.co.uk/
Last Updated on Monday, 27 January 2014 12:27  
Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca! Zachęcamy do odwiedzenia naszego Facebooka, Twittera i YouTube. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.