Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Climbing
Boulder Central Indoor Climbing

Boulder Central Indoor Climbing to centrum wspinaczkowe,  znajdują się tam ścianki do wspinania o rożnych poziomach trudności. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów prowadzone są lekcje wspinaczki dla dzieci.
 
Ackers Adventure
Ackers Adventure oferuję szeroką gamę atrakcji dla dzieci i całej rodziny. Znajduję się tam stok narciarski, tor saneczkowy, ścianki wspinaczkowe. Ackers organizuje spływy kajakowe po Grand Union Canal, skoki na linii z mostu nad kanałem oraz wiele okolicznościowych imprez.
 
Twin Peaks Indoor Climbing Walls

W Twin Peaks znajdują się dwie ściany wspinaczkowe o wysokości 11,5 m i 9,5 m z wieloma trasami o rożnych poziomach trudności. Jest to doskonałe miejsce,  aby aktywnie spędzić wolny czas. W zależności od wieku i predyspozycji każdy może wybrać sobie jak trudną chce przebyć trasę.
   
Wolf Mountain

Osobom, które lubią wyzwania klub Wolf Mountain oferuje ścianki do wspinania  o różnych poziomach trudności. Na miejscu organizowane są kursy dla dzieci w wieku 8 – 16 lat. Ośrodek zajmuję się również organizacją spływów kajakowych, wycieczek rowerowych, strzelanie z łuku, zwiedzanie jaskiń.