Transport na Swieta
Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Wpadlam na wariacki pomysl, aby w tym roku pojechac do Polski na Swieta samochodem (choc wlasnego nie posiadam), autokarem lub busem. Choc ponoc jak sie pojedzie raz, to ten pierwszy raz okazuje sie ostatnim. :)
Czy ktos z Was wie jakimi autobusami, oprocz znanej Polonii, mozna sie dostac do Polski? Z tego co patrzylam na ich stronie, terminy przed swietami sa juz zarezerwowane. Czy znacie jeszcze jakies sprawdzone autokary, busy itp?
A moze ktos z Wam jedzie w okolice centralnej Polski w dniach ok 16/17 lub 18 grudnia i wraca okolo 28 lub 29 grudnia? Jak by cos prosze o wiadomosc na prw.
:)
-

-
Beata
- Stały Bywalec
-
-
- Posts: 436
- Joined: 30 Apr 2007, 09:55
- Location: Erdington
- Reputation point: 8
z tego co sie orientuje busem znaczy sie polonią koszt wyprawy w obydwie strony okolo 200f
Last edited by
invisible87 on 16 Nov 2011, 12:47, edited 1 time in total.
-

-
invisible87
- Początkujący
-
-
- Posts: 13
- Joined: 14 Jun 2011, 16:58
- Location: yardley
- Reputation point: 0
Witam,słuchaj jeśli jak sama twierdzisz wpadł Tobie taki szalony pomysł aby jechać do Polski na święta i szukasz opcji aby go zrealizować to wystarczy wejść na stronę Polonii Birmingham (he,he ) i tam w dziale ogłoszenia ( wspolny przejazd ) można znaleźć osoby które oferują wspólny przejazd lub można dodać własne ogłoszenie o poszukiwaniu transportu do,jak i z Polski. Pozdrawiam i jeśli uważasz ze pomoglem daj mi punkcik ( w prawym dolnym rogu jest taka opcja ). :)
-

-
STIF14
- Raczkujący
-
-
- Posts: 92
- Joined: 19 Jan 2007, 22:53
- Location: GDYNIA/BIRMINGHAM
- Reputation point: 18
Dzieki Stefan. Punkcik dla Ciebie. Niestety jednak nikt z dzialu 'Wspolny wyjazd', nie jedzie w terminie ani do miejsca, do ktorego bym chciala. :)
-

-
Beata
- Stały Bywalec
-
-
- Posts: 436
- Joined: 30 Apr 2007, 09:55
- Location: Erdington
- Reputation point: 8
Bela a czemu nie bierzesz pod uwage samolotu? szybciej i z pewnoscia ponizej 200 funtow?
-

-
roslinka_zielona
- Rozeznany
-
-
- Posts: 102
- Joined: 7 Jun 2009, 21:30
- Reputation point: 3
Zawsze latalam samolotem i nie bralam nigdy innej opcji pod uwage. W tym roku z pewnych wzgledow, wolalabym wybrac inny srodek transportu. Jezeli jednak nie bede miala wyjscia polece samolotem. :)
-

-
Beata
- Stały Bywalec
-
-
- Posts: 436
- Joined: 30 Apr 2007, 09:55
- Location: Erdington
- Reputation point: 8
...a moze sindbad???korzystalem z tego biura podrozy no i nie bylo tak strasznie, koszt podobniez pewnie ok Ł200...mozesz sprawdzic, decyzja nalezy do Ciebie... :)
-

-
tomusromus
- Przyczajony
-
-
- Posts: 8
- Joined: 8 Nov 2010, 21:29
- Reputation point: 0
mam wolne dwa miejsca samochodem wyjazd: 21.12.11 powrót: 26.12.11
mail:
k.bartoszewski@hotmail.com
-

-
R.M
- Przyczajony
-
-
- Posts: 2
- Joined: 14 Apr 2011, 15:16
- Reputation point: 0
Return to SZUKAM INFORMACJI