Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Szybko, łatwo i za darmo

+ Dodaj ogłoszenie

Start News
Fala upałów powraca do UK. Termometry pokażą nawet 33 °C
Thursday, 22 August 2019 08:25
Fala upałów powraca do UK. Termometry pokażą nawet 33 °CMet Office poinformowało, że nad Wielką Brytanię nadciąga front wysokiego ciśnienia, który przyniesie ze sobą wysokie temperatury.
Add new comment
 
Johnson stawia warunek przyjęcia umowy brexitowej
Tuesday, 20 August 2019 09:26
Johnson stawia warunek przyjęcia umowy brexitowejBoris Johnson w liście do przewodniczącego Rady Europejskiej, Donalda Tuska stwierdził, że backstop, mechanizm zapisany w umowie brexitowej wynegocjowanej przez Theresę May, jest "niewykonalny" i "antydemokratyczny".
Add new comment
 
Masz dziesięciofuntowy banknot o numerze seryjnym AH lub JA? Zobacz ile może być warty
Tuesday, 20 August 2019 08:39
Masz dziesięciofuntowy banknot o numerze seryjnym AH lub JA? Zobacz ile może być wartyGdy w obiegu pojawiły się nowe banknoty pięciofuntowe, najbardziej poszukiwanym numerem seryjnym był AA01. Jednak w przypadku dziesięciofuntówek trochę się pozmieniało.
Add new comment
 
W Birmingham odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu zażywania narkotyków
Tuesday, 20 August 2019 07:08
W Birmingham odnotowano rekordową liczbę zgonów z powodu zażywania narkotykówW latach 2016-2018 w Birmingham odnotowano 252 zgony związane z zatruciem narkotykami.
Add new comment
 
Polak skazany na 8.5 roku więzienia za masturbacje na ulicy i kradzież wibratorów...
Sunday, 18 August 2019 17:51
Polak skazany na 8.5 roku więzienia za masturbacje na ulicy i kradzież wibratorów...25-letni Polak został aresztowany w lutym, w związku z zaginięciem studentki, jednak postawione mu zarzuty nie są związane ze zniknięciem kobiety.
Add new comment
 
Drugi mężczyzna aresztowany w związku morderstwem 20-latka w Erdington
Friday, 16 August 2019 11:09
Drugi mężczyzna aresztowany w związku morderstwem 20-latka w ErdingtonPolicja aresztowała drugiego mężczyznę w związku morderstwem 20-letniego Jamesa Teera, który został zastrzelony w Erdington.
Add new comment
 
Zapłonął ogromny stos ozdobiony flagami Wielkiej Brytanii. Irlandczycy z Północny protestowali przeciwko brytyjskiej dominacji
Friday, 16 August 2019 10:48
Zapłonął ogromny stos ozdobiony flagami Wielkiej Brytanii. Irlandczycy z Północny protestowali przeciwko brytyjskiej dominacjiSetki ludzi obserwowało podpalenie stosu ozdobionego flagami Wielkiej Brytanii i innymi symbolami władzy brytyjskiej w mieście Londonderry w Irlandii Północnej, znanym z regularnych antybrytyjskich demonstracji.
Add new comment
 
Kobieta z Birmingham gotowała jajka w mikrofali. Nie widzi na jedno oko
Friday, 16 August 2019 07:48
Kobieta z Birmingham gotowała jajka w mikrofali. Nie widzi na jedno okoBethany Rosser z Birmingham zaufała przepisowi z internetu i gotowała jajka w kuchence mikrofalowej, niestety poniosła tego srogie konsekwencje.
Add new comment
 
Dziś w UK może spaść tyle deszczu, ile zazwyczaj pada w ciągu miesiąca
Friday, 16 August 2019 06:22
Dziś w UK może spaść tyle deszczu, ile zazwyczaj pada w ciągu miesiącaBrytyjscy meteorolodzy ostrzegają, że zapowiadane na dziś opady deszczu będą tak intensywne, że w ciągu jednego dnia może spaść tyle opadów, ile normalnie w ciągu pada miesiąca.;Brytyjscy meteorolodzy ostrzegają, że zapowiadane na dziś opady deszczu będą tak intensywne, że w ciągu jednego dnia może spaść tyle opadów, ile normalnie w ciągu pada miesiąca.
Add new comment
 
179,8 tys. Polaków otrzymało prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii po brexicie
Thursday, 15 August 2019 16:13
179,8 tys. Polaków otrzymało prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii po brexicieWedług informacji jakie podało dziś brytyjskie MSW, 179,8 tys. Polaków otrzymało już prawo stałego pobytu w Wielkiej Brytanii po brexicie.
Add new comment
 


Page 1 of 1040