Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Bank Anglii musiał zareagować, aby uratować brytyjskie emerytury przed masowym upadkiem
Thursday, 29 September 2022 11:16
Bank Anglii musiał zareagować, aby uratować brytyjskie emerytury przed masowym upadkiemBank Anglii musiał wkroczyć i odkupić ogromne długi, po tym, jak niektóre rodzaje funduszy emerytalnych w Wielkiej Brytanii były zagrożone upadkiem.
Add new comment
 
Obniżki podatków w UK przyniosą korzyści tylko najbogatszym
Thursday, 29 September 2022 08:08
Obniżki podatków w UK przyniosą korzyści tylko najbogatszymBrytyjski minister przyznał, że rządowe reformy obniżające podatek dochodowy w Wielkiej Brytanii przyniosą korzyści tylko zamożnym.
Add new comment
 
Ogromny wzrost cen żywności w UK. Zapłacimy 10,6% więcej niż rok temu
Wednesday, 28 September 2022 08:15
Ogromny wzrost cen żywności w UK. Zapłacimy 10,6% więcej niż rok temuWielka Brytania odczuwa skutki wojny na Ukrainie i spadek wartości funta. Mieszkańcy Wysp mierzą się ze znacznymi wzrostami cen żywności.
Add new comment
   
Jak obniżki podatków w UK wpłyną na Twoje miesięczne wynagrodzenie
Tuesday, 27 September 2022 11:59
Jak obniżki podatków w UK wpłyną na Twoje miesięczne wynagrodzenieMiliony pracowników w Wielkiej Brytanii odczuje wzrost wynagrodzenia na rękę po obniżeniu podatków i składek NI przez rząd.
Add new comment
 
Co oznacza spadek wartości funta dla mieszkańców Wielkiej Brytanii?
Tuesday, 27 September 2022 09:41
Co oznacza spadek wartości funta dla mieszkańców Wielkiej Brytanii?Funt brytyjski osiągnął rekordowo niski poziom w stosunku do dolara, ponieważ zapowiedzi dalszych obniżek podatków przez ministra finansów Kwasiego Kwartenga i obawy o wyższe stopy procentowe osłabiły zaufanie inwestorów.
Add new comment
 
Nowe monety, znaczki i banknoty z wizerunkiem Karola III trafią do obiegu w UK
Tuesday, 27 September 2022 08:17
Nowe monety, znaczki i banknoty z wizerunkiem Karola III trafią do obiegu w UKMennica Królewska potwierdziła, że ​​nowe banknoty, monety i znaczki z wizerunkiem króla Karola III mają wejść do obiegu.
Add new comment
 
Ekstremalnie niskie temperatury w UK przyniosą opady śniegu
Tuesday, 27 September 2022 07:49
Ekstremalnie niskie temperatury w UK przyniosą opady śnieguZ powodu niestabilnych warunków pogodowych w Wielkiej Brytanii możemy się spodziewać „najzimniejszego jak dotąd tygodnia jesieni”.
Add new comment
   
Kredytodawcy w UK wycofują oferty kredytów hipotecznych po drastycznym spadku funta
Tuesday, 27 September 2022 07:21
Kredytodawcy w UK wycofują oferty kredytów hipotecznych po drastycznym spadku funtaNiektóre kredyty hipoteczne w Wielkiej Brytanii zostały wycofane przez banki z powodu wahań kursu funta po ogłoszeniu minibudżetu rządu.
Add new comment
 
Rishi Sunak przewidział, że plany Truss będą katastrofą dla brytyjskiej gospodarki
Monday, 26 September 2022 15:54
Rishi Sunak przewidział, że plany Truss będą katastrofą dla brytyjskiej gospodarkiWielu ekspertów uważa, że​ prognozy Rishiego Sunaka, który przewidział, że plany Truss będą katastrofą dla brytyjskiej gospodarki, się sprawdziły.
Add new comment
 
Lotnisko w UK obsługujące loty do Polski zostanie zamknięte z powodu problemów finansowych
Monday, 26 September 2022 15:16
Lotnisko w UK obsługujące loty do Polski zostanie zamknięte z powodu problemów finansowychSzefowie brytyjskiego lotniska potwierdzili, że loty będą „wycofywane” z powodu problemów finansowych.
Add new comment
   


Page 1 of 1580