Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News
12-latek zaatakowany w pobliżu McDonald's w Longbridge
Saturday, 07 December 2019 08:51
12-latek zaatakowany w pobliżu McDonald's w Longbridge12-letni uczeń został zaatakowany w pobliżu McDonald's w Longbridge.
Add new comment
 
Kierowca skazany na więzienie za spowodowanie śmierci młodej lekarki - widok zasłaniały ozdoby ustawione na desce rozdzielczej
Saturday, 07 December 2019 08:13
Kierowca skazany na więzienie za spowodowanie śmierci młodej lekarki - widok zasłaniały ozdoby ustawione na desce rozdzielczejKierowca ciężarówki został skazany za spowodowanie śmiertelnego wypadku, w którym zginęła młoda lekarka jadąca na rowerze.
Add new comment
 
A. Duda po szczycie NATO: Odnowienie zasad kolektywnej obrony zostało przyjęte przez Sojusz
Thursday, 05 December 2019 08:05
A. Duda po szczycie NATO: Odnowienie zasad kolektywnej obrony zostało przyjęte przez SojuszAndrzej Duda stwierdził, że jubileuszowy 70. szczyt NATO, który odbył się w Londynie był "zwycięstwem Polski".
Add new comment
 
Wybuch gazu w Polsce, zawalił się budynek. Znaleziono ciała czterech osób
Thursday, 05 December 2019 07:50
Wybuch gazu w  Polsce, zawalił się budynek. Znaleziono ciała czterech osóbW domu w Szczyrku doszło do wybuchu gazu. Budynek się zawalił. Z informacji udzielonych przez służby wynika, że w domu mieszkało dziewięć osób.
Add new comment
 
Apel policji: mężczyzna stracił nogę w wypadku, sprawcy uciekli
Thursday, 05 December 2019 07:36
Apel policji: mężczyzna stracił nogę w wypadku, sprawcy uciekliPolicja pilnie prosi o zgłaszanie się świadków wypadku, do którego doszło 3 grudnia w Coventry. W wyniku wypadku mężczyźnie amputowano nogę.
Add new comment
 
Ciało 45-letniego Polaka znalezione w mieszkaniu w Hull - zapił się na śmierć
Thursday, 05 December 2019 07:15
Ciało 45-letniego Polaka znalezione w mieszkaniu w Hull - zapił się na śmierćW sądzie koronnym w Hull odbyło się dochodzenie w sprawie śmierci Polaka, który zmarł w mieszkaniu w Hull.
Add new comment
 
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospę
Wednesday, 04 December 2019 15:38
Pilne: W Wielkiej Brytanii odnotowano przypadek zachorowania na małpią ospęW Wielkiej Brytami u pacjenta zdiagnozowano rzadką infekcję wirusową małpią ospę.
Add new comment
 
Donald Trump: „nie chce NHS, jeśli mi ją podadzą na srebrnym talerzu”
Wednesday, 04 December 2019 15:12
Donald Trump: „nie chce NHS, jeśli mi ją podadzą na srebrnym talerzu”Donald Trump pogardził brytyjskim NHS, mówiąc, że nie chciałby brytyjskiej służby zdrowia, nawet gdyby „została nam przekazana na srebrnym talerzu”.
Add new comment
 
Kandydat Partii Brexit: "Islam jest problemem, dopóki ich nie zniszczymy, świat nigdy nie będzie bezpieczny"
Wednesday, 04 December 2019 14:11
Kandydat Partii Brexit: Kandydat Partii Brexit z Birmingham, Andrew Garcarz, został oskarżony o szerzenie islamofobicznych i antysemickich poglądów w mediach społecznościowych.
Add new comment
 
Apel Policji: Mężczyzna wielokrotnie dźgnięty nożem w pobliżu Tesco na Aston Lane
Wednesday, 04 December 2019 10:17
Apel Policji: Mężczyzna wielokrotnie dźgnięty nożem w pobliżu Tesco na Aston LanePolicja apeluje o pomoc w znalezieniu sprawców ataku na mężczyznę, w wyniku którego , został on wielokrotnie dźgniętym nożem.
Add new comment
 


Page 1 of 1088