Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News
Coraz więcej ataków na rowerzystów jeżdżących kanałami w Birmingham
Saturday, 16 October 2021 12:07
Coraz więcej ataków na rowerzystów jeżdżących kanałami w BirminghamCoraz więcej rowerzystów jeżdżących ścieżkami przy kanałach w Birmingham staje się ofiarami ataków.
Add new comment
 
Limit płatności zbliżeniowych w UK został zwiększony do 100 GBP
Saturday, 16 October 2021 11:39
Limit płatności zbliżeniowych w UK został zwiększony do 100 GBPOd 15 października limit płatności zbliżeniowych w Wielkiej Brytanii został zwiększony do 100 funtów.
Add new comment
 
Ryanair ogłosił nową trasę z Wielkiej Brytanii do Polski
Saturday, 16 October 2021 11:34
Ryanair ogłosił nową trasę z Wielkiej Brytanii do PolskiLinie lotnicze Ryanair ogłosiły nowe połączenie dwa razy w tygodniu z lotniska Leeds Bradford do Poznania.
Add new comment
 
Morderstwo brytyjskiego posła jest traktowane jako atak terrorystyczny
Saturday, 16 October 2021 09:44
Morderstwo brytyjskiego posła jest traktowane jako atak terrorystycznyPolicja poinformowała, że morderstwo konserwatywnego posła Sir Davida Amessa jest traktowane jako atak terrorystyczny.
Add new comment
 
Nie żyje konserwatywny poseł zaatakowany przez nożownika podczas spotkania z wyborcami
Friday, 15 October 2021 16:35
Nie żyje konserwatywny poseł zaatakowany przez nożownika podczas spotkania z wyborcamiDavid Amess z brytyjskiej Partii Konserwatywnej został zasztyletowany podczas spotkania z wyborcami.
Add new comment
 
Kierowcy ciężarówek w Wielkiej Brytanii zapowiadają strajk
Friday, 15 October 2021 10:16
Kierowcy ciężarówek w Wielkiej Brytanii zapowiadają strajkNajwiększy brytyjski związek zawodowy zagroził, że tej zimy odbędzie się skoordynowany strajk kierowców ciężarówek.
Add new comment
 
Koniec z drogimi testami PCR dla zaszczepionych podróżnych
Friday, 15 October 2021 09:33
Koniec z drogimi testami PCR dla zaszczepionych podróżnychW pełni zaszczepieni pasażerowie i dzieci przyjeżdżające do Anglii z krajów spoza czerwonej listy od 24 października będą mogli zrobić tańszy test przepływu bocznego zamiast testu PCR.
Add new comment
 
Chris Whitty obawia się, że święta nie będą fantastyczne i ostrzega przed trudną zimą
Thursday, 14 October 2021 20:00
Chris Whitty obawia się, że święta nie będą fantastyczne i ostrzega przed trudną zimąNaczelny lekarz Anglii ostrzegł przed trudnymi miesiącami dla służby zdrowia, ponieważ będzie musiała ona walczyć z Covid-19, grypą i innymi sezonowymi wirusami, które się odradzają po lockdownach, które osłabiły naturalną odporność.
Add new comment
 
Sosy w lodówkach, a w skrzynkach na owoce czekoladki. Co robią supermarkety, aby półki wyglądały na pełne?
Thursday, 14 October 2021 19:01
Sosy w lodówkach, a w skrzynkach na owoce czekoladki. Co robią supermarkety, aby półki wyglądały na pełne?Supermarkety w Wielkiej Brytanii robią wszystko, aby zapełnić psute półki, które są wynikiem kryzysu w łańcuchu dostaw, jednak jak zauważają klienci, półki są zapełnianie dziwacznymi produktami.
Add new comment
 
Ponad 45 tys. zakażeń koronawirusem w Wielkiej Brytanii
Thursday, 14 October 2021 18:18
Ponad 45 tys. zakażeń koronawirusem w Wielkiej BrytaniiW Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 24 godzin odnotowano 45 066 nowych przypadków koronawirusa, co stanowi wzrost o 10,7 procent w porównaniu z poprzednim tygodniem.
Add new comment
 


Page 1 of 1377