Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)
Start News
Wielka Brytania zagrożona inwazją azjatyckich szerszeni
Tuesday, 18 June 2019 12:03
Wielka Brytania zagrożona inwazją azjatyckich szerszeniNad Wielką Brytanią zawisła groźba inwazji ze strony azjatyckich szerszeni, w tym roku populacja tych niebezpiecznych owadów drastycznie wzrosła.
Add new comment
 
Polak z West Bromwich skazany za śmiertelne potrącenie rowerzysty i ucieczkę miejsca wypadku
Tuesday, 18 June 2019 09:41
Polak z West Bromwich skazany za śmiertelne potrącenie rowerzysty i ucieczkę miejsca wypadkuKierowca furgonetki, który potrącił rowerzystę i zabiegł z miejsca wypadku został skazany.
Add new comment
 
Sklep Polo Smak w West Bromwich ukarany za sprzedaż papierosów „spod lady”
Tuesday, 18 June 2019 07:24
Sklep Polo Smak w West Bromwich ukarany za sprzedaż papierosów „spod lady”Sklep Polo Smak w West Bromwich otrzymał 28 dniowy zakaz sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych za sprzedaż papierosów „spod lady”.
Add new comment
 
Skandaliczne zachowanie kobiet w samolocie Ryanair z Birmingham do Alicante
Monday, 17 June 2019 11:42
Skandaliczne zachowanie kobiet w samolocie Ryanair z Birmingham do AlicanteLot z Birmingham do Alicante zmienił się w koszmar, gdy grupa pijanych kobiet zaczęła krzyczeć oraz 'galopować' w tę i z powrotem po przejściu samolotu linii Ryanair.
Add new comment
 
Pioruny, grad, ulewny deszcz i powodzie. Met Office wydało żółte ostrzeżenie pogodowe dla Birmingham
Monday, 17 June 2019 08:20
Pioruny, grad, ulewny deszcz i powodzie. Met Office wydało żółte ostrzeżenie pogodowe dla BirminghamMet Office ostrzega przed gradem, ulewnymi deszczami i burzami z piorunami w Birmingham.
Add new comment
 
Spędziła cztery lata we włoskim więzieniu za zabójstwo, którego nie popełniła
Monday, 17 June 2019 07:19
Spędziła cztery lata we włoskim więzieniu za zabójstwo, którego nie popełniła– Prawnicy powiedzieli mojemu ojcu, że proces prawdopodobnie potrwa lata. Zaczął płakać. Wtedy zdałam sobie sprawę, jak poważna była sytuacja – mówiła Amanda Knox na konferencji poświęconej niesłusznie skazanym w Modenie.
Add new comment
 
Jeden kandydat mniej w walce o stanowisko po Theresie May
Saturday, 15 June 2019 07:24
Jeden kandydat mniej w walce o stanowisko po Theresie MayBrytyjski minister zdrowia Matt Hancock wycofał się w piątek (14 czerwca) z wyścigu o objęcie stanowiska lidera Partii Konserwatywnej po ustępującej premier Theresie May.
Add new comment
 
Policja z Solihull zatrzymała mężczyznę, który porwał dziecko
Friday, 14 June 2019 16:20
Policja z Solihull zatrzymała mężczyznę, który porwał dzieckoPolicja z Solihull udostępniła nagranie z zatrzymania porywacza.
Add new comment
 
17-latek skazany na dożywocie za morderstwo kolegi ze studiów
Friday, 14 June 2019 16:07
17-latek skazany na dożywocie za morderstwo kolegi ze studiów17-letni Adam Muhammad został skazany na dożywocie za morderstwo 18-letniego Hazrata Umara w Bordesley Green.
Add new comment
 
Przeprowadzono sekcję zwłok Polaka znalezionego martwego w domu w Tamworth
Friday, 14 June 2019 08:05
Przeprowadzono sekcję zwłok Polaka znalezionego martwego w domu w TamworthW środę odbyła się sekcja zwłok Polaka, którego ciało Polaka znaleziono w Craven w Wilnecote w niedzielę 2 czerwca po 15:30.
Add new comment
 


Page 1 of 1022