Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News
Ponad 4300 nowych przypadków koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Rośnie też liczba zgonów
Friday, 18 September 2020 16:47
Ponad 4300 nowych przypadków koronawirusa w Wielkiej Brytanii. Rośnie też liczba zgonówPonad 4300 osób uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 24 godzin.
Add new comment
 
Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Londynie odwołany z powodu pandemii koronawirusa
Friday, 18 September 2020 14:53
Sylwestrowy pokaz fajerwerków w Londynie odwołany z powodu pandemii koronawirusaBurmistrz Londynu, Sadiq Khan powiedział, że sylwestrowy pokaz sztucznych ogni w stolicy Wielkiej Brytanii odbędzie w obawie o wzrost ilości zakażeń koronawirusem.
Add new comment
 
Liczba osób przyjmowanych do szpitali z powodu COVID-19 podwaja się co osiem dni
Friday, 18 September 2020 11:32
Liczba osób przyjmowanych do szpitali z powodu COVID-19 podwaja się co osiem dniCo osiem dni podwaja się liczba osób w Wielkiej Brytanii przyjmowanych do szpitali z powodu COVID-19 - podał Reuters za brytyjskim rządem.
Add new comment
 
Kwarantanna po przyjeździe do UK. Kolejne państwa na liście
Friday, 18 September 2020 09:52
Kwarantanna po przyjeździe do UK. Kolejne państwa na liściePodróżni przybywający do Wielkiej Brytanii ze Słowenii i Gwadelupy będą musieli poddać się 14-dniowej kwarantannie.
Add new comment
 
Opublikowano zasady podróży z Wielkiej Brytanii do UE obowiązujące po 1 stycznia 2021r.
Friday, 18 September 2020 09:28
Opublikowano zasady podróży z Wielkiej Brytanii do UE obowiązujące po 1 stycznia 2021r.Dziś rusza rządowa kampania mająca na celu pomoc osobom mieszkającym w Wielkiej Brytanii w przygotowaniu się na zmiany w podróżach po Brexicie.
Add new comment
 
Kolejna blokada Wielkiej Brytanii może zostać ogłoszona już w następnym tygodniu
Friday, 18 September 2020 08:23
Kolejna blokada Wielkiej Brytanii może zostać ogłoszona już w następnym tygodniuWedług ostatnich doniesień brytyjskich mediów dwutygodniowa blokada całej Wielkiej Brytanii może zostać ogłoszona już w następnym tygodniu i wprowadzona w październiku.
Add new comment
 
PILNE: Od jutra lockdown w kolejnym regionie Anglii
Thursday, 17 September 2020 15:46
PILNE: Od jutra lockdown w kolejnym regionie AngliiW związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem od piątku wejdą w życie dodatkowe ograniczenia w niemal całym regionie Północno-Wschodnia Anglia - ogłosił w czwartek brytyjski minister zdrowia Matt Hancock.
Add new comment
 
Zapatrzył się w telefon i wjechał w zepsuty samochód, który zatrzymał się na poboczu. Kierowca ciężarówki usłyszał wyrok
Thursday, 17 September 2020 14:55
Zapatrzył się w telefon i wjechał w zepsuty samochód, który zatrzymał się na poboczu. Kierowca ciężarówki usłyszał wyrokBrytyjska policja upubliczniła nagranie z wypadku, do którego doszło 5 sierpnia 2019 roku na autostradzie A34 w Oxfordshire.
Add new comment
 
Restrykcje w Birmingham mogą zostać zaostrzone od jutra
Thursday, 17 September 2020 14:47
Restrykcje w Birmingham mogą zostać zaostrzone od jutraMinister zdrowia Matt Hancock będzie dziś przewodniczył cotygodniowemu spotkaniu Gold Command, które będzie miało kluczowe znaczenie dla Birmingham, Solihull, Sandwell.
Add new comment
 
Chris Whitty naciska na wprowadzenie kolejnego lockdownu, twierdzi były ekspert WHO
Thursday, 17 September 2020 09:55
Chris Whitty naciska na wprowadzenie kolejnego lockdownu, twierdzi były ekspert WHOGłówny doradca medyczny rządu naciska na wprowadzenie kolejnej ogólnokrajowej blokady w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa — stwierdził ekspert WHO.

Add new comment
 


Page 1 of 1218