Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Pełna lista banków w UK oferujących do 200 GBP gotówki na start
Wednesday, 01 February 2023 14:03
Pełna lista banków w UK oferujących do 200 GBP gotówki na startKryzys związany z kosztami życia nadwyręża budżety gospodarstw domowych, ale można otrzymać darmową gotówkę, dokonując prostej zmiany.
Add new comment
 
„Mini-lockdown” w Wielkiej Brytanii. Ponad siedem milionów dzieci nie poszło do szkoły
Wednesday, 01 February 2023 10:29
„Mini-lockdown” w Wielkiej Brytanii. Ponad siedem milionów dzieci nie poszło do szkołyWielka Brytania dziś ponownie przeżywa mini-lockdown, ponieważ 500 000 pracowników sektora publicznego, w tym 300 000 nauczycieli, rozpoczęło strajki w dniu określonym jako „Walkout Wednesday”.
Add new comment
 
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla wszystkich zagranicznych podróżnych
Wednesday, 01 February 2023 09:34
Wielka Brytania wprowadza ogromne zmiany dla wszystkich zagranicznych podróżnychWielka Brytania wprowadzi ogromne zmiany dla wszystkich zagranicznych podróżnych w tym podróżnych z Polski przyjeżdżających do tego kraju.
Add new comment
   
Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla pasażerów planujących loty latem
Wednesday, 01 February 2023 08:21
Ryanair wydaje ważne ostrzeżenie dla pasażerów planujących loty latemRyanair ostrzegł, że w okresie letnim mogą wystąpić znaczne opóźnienia lotów i utrudnienia w całej Europie.
Add new comment
 
Tragedia w Wielkiej Brytanii. Czteroletnia dziewczynka zagryziona przez psa
Wednesday, 01 February 2023 07:53
Tragedia w Wielkiej Brytanii. Czteroletnia dziewczynka zagryziona przez psaCzteroletnia dziewczynka zmarła po tym, jak została zaatakowana przez psa w ogrodzie za domem w Milton Keynes w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
 
Zamknięte szkoły, odwołane pociągi i autobusy. Fala strajków w Wielkiej Brytanii
Wednesday, 01 February 2023 07:39
Zamknięte szkoły, odwołane pociągi i autobusy. Fala strajków w Wielkiej BrytaniiZ powodu jednego z największych dni skoordynowanych strajków w Wielkiej Brytanii wiele szkół zostanie dziś zamknięte, sparaliżowane będą też sieci transportowe i zakłócone usługi sektora publicznego.
Add new comment
 
Nastolatek trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany przez „uczniów z innej szkoły” w Birmingham.
Tuesday, 31 January 2023 13:23
Nastolatek trafił do szpitala po tym, jak został zaatakowany przez  „uczniów z innej szkoły” w Birmingham.Uczeń trafił do szpitala po ataku „uczniów z innej szkoły” w Birmingham.
Add new comment
   
Rekordowy wzrost cen żywności w UK. Zapłacimy około 788 GBP rocznie więcej
Tuesday, 31 January 2023 12:33
Rekordowy wzrost cen żywności w UK. Zapłacimy około 788 GBP rocznie więcejWedług najnowszych danych branżowych inflacja w sklepach spożywczych Wielkiej Brytanii osiągnęła nowy rekordowy poziom od Bożego Narodzenia, co rozwiało nadzieje na przyspieszenie spadków cen.
Add new comment
 
Podano tożsamość kobiety zagryzionej przez psy w Wielkiej Brytanii
Tuesday, 31 January 2023 12:08
Podano tożsamość kobiety zagryzionej przez psy w Wielkiej Brytanii28-letnia kobieta, która została zabita przez psy w Surrey, to Natasha Johnston.
Add new comment
 
Nastolatek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami po incydencie w szkole w Birmingham
Tuesday, 31 January 2023 11:19
Nastolatek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami po incydencie w szkole w BirminghamNastolatek został przewieziony do szpitala z „potencjalnie poważnymi obrażeniami” po „incydencie” w szkole w Birmingham w Wielkiej Brytanii.
Add new comment
   


Page 1 of 1652