Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2, TUI i British Airways. Najnowsze zasady bagażu podręcznego
Saturday, 30 September 2023 09:02
Ryanair, Wizz Air, easyJet, Jet2, TUI i British Airways. Najnowsze zasady bagażu podręcznegoOsoby, które miały okazję podróżować samolotem, doskonale wiedzą, że linie lotnicze stosują rygorystyczne ograniczenia odnośnie przewożenia bagażu podręcznego na pokładzie maszyny.
Add new comment
 
Tesco wprowadza duże zmiany w supermarketach, które oszczędzą klientom pieniądze
Saturday, 30 September 2023 08:51
Tesco wprowadza duże zmiany w supermarketach, które oszczędzą klientom pieniądzeTesco, największa sieć supermarketów w Wielkiej Brytanii, wprowadza istotną zmianę, która z pewnością ucieszy wszystkich miłośników frytkownic powietrznych.
Add new comment
 
Brytyjskie gospodarstwa domowe czeka wzrost podatków o 3500 GBP rocznie
Saturday, 30 September 2023 08:43
Brytyjskie gospodarstwa domowe czeka wzrost podatków o 3500 GBP rocznieBrytyjskie gospodarstwa domowe mogą spodziewać się średniego wzrostu podatków o 3500 funtów rocznie do czasu następnych wyborów, jak informuje czołowy krajowy think tank ekonomiczny – Institute for Fiscal Studies (IFS).
Add new comment
   
Dziesiątki tysięcy odbiorców energii otrzyma tej zimy 50% zniżki na rachunki – czy się kwalifikujesz?
Friday, 29 September 2023 11:35
Dziesiątki tysięcy odbiorców energii otrzyma tej zimy 50% zniżki na rachunki – czy się kwalifikujesz?E.ON Next, znany dostawca energii w Wielkiej Brytanii, wprowadził program „Zimowa Pomoc”, który ma na celu wsparcie gospodarstw domowych borykających się z trudnościami finansowymi.
Add new comment
 
Wielu poszkodowanych po wypadku autokaru szkolnego w Wielkiej Brytanii
Friday, 29 September 2023 10:30
Wielu poszkodowanych po wypadku autokaru szkolnego w Wielkiej BrytaniiW piątkowy poranek na autostradzie M53 w pobliżu Liverpoolu doszło do tragicznego wypadku, w wyniku którego autokar używany jako szkolny autobus się przewrócił.
Add new comment
 
Wielka Brytania wprowadziła największe podwyżki podatków od czasów II Wojny Światowej
Friday, 29 September 2023 09:34
Wielka Brytania wprowadziła największe podwyżki podatków od czasów II Wojny ŚwiatowejRishi Sunak i Boris Johnson, czołowi politycy Wielkiej Brytanii, znaleźli się w centrum uwagi po wprowadzeniu największych podwyżek podatków od czasów II wojny światowej – podało Sky News.
Add new comment
 
Wypadek przy Spaghetti Junction: Kierowcy stoją w pięciomilowych korkach na M6 pod Birmingham
Friday, 29 September 2023 09:21
Wypadek przy Spaghetti Junction: Kierowcy stoją w pięciomilowych korkach na M6 pod BirminghamKierowcy zmierzający do Birmingham napotykają na znaczne utrudnienia w ruchu drogowym z powodu wypadku, który miał miejsce przy Spaghetti Junction.
Add new comment
   
National Lotery ujawnia szczęśliwe liczby przed losowaniem 112 milionów funtów
Friday, 29 September 2023 09:06
National Lotery ujawnia szczęśliwe liczby przed losowaniem 112 milionów funtówCzy kiedykolwiek zastanawiałeś się, które numery są najczęściej losowane w EuroMillions?
Add new comment
 
16-latek aresztowany po „celowym ścięciu” drzewa popularnego na całym świecie
Friday, 29 September 2023 08:51
16-latek aresztowany po „celowym ścięciu” drzewa popularnego na całym świecieW nocy z 27 na 28 września 2023 roku, jedno z najbardziej fotografowanych drzew w Wielkiej Brytanii, znajdującego się w Sycamore Gap, zostało celowo ścięte.
Add new comment
 
Upały wrócą do Wielkiej Brytanii: Kiedy temperatury osiągną 25°C?
Friday, 29 September 2023 08:29
Upały wrócą do Wielkiej Brytanii: Kiedy temperatury osiągną 25°C?Mieszkańcy Wielkiej Brytanii mogą spodziewać się upalnych dni z temperaturami dochodzącymi do 25°C, jednak wszystko zależy od jednego warunku – wystarczającej ilości słońca.
Add new comment
   


Page 1 of 1752