Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News
Przerażające turbulencje podczas sztormu Brendan. Pasażerowie Ryanaira „modlili się i płakali”
Saturday, 18 January 2020 10:34
Przerażające turbulencje podczas sztormu Brendan. Pasażerowie Ryanaira „modlili się i płakali”Pasażerowie Ryanaira „modlili się i płakali” podczas turbulencji, które były spowodowane złymi warunkami pogodowymi stworzonymi przez Sztorm Brendan.
Add new comment
 
Kobieta brutalnie pobita przez 2 mężczyzn dlatego, że jest lesbijką. Wcześniej zaatakowano ją już 5 razy
Saturday, 18 January 2020 09:49
Kobieta brutalnie pobita przez 2 mężczyzn dlatego, że jest lesbijką. Wcześniej zaatakowano ją już 5 razyBrytyjska policja poszukuje sprawców napadu na 20-letnią kobietę, do którego doszło na Blackwood Road w Sunderland..
Add new comment
 
Ruszyła zbiórka na uczczenie Brexitu biciem Big Bena. Jednak zebranych pieniędzy i tak nie będzie można wydać na ten cel
Saturday, 18 January 2020 09:31
Ruszyła zbiórka na uczczenie Brexitu biciem Big Bena. Jednak zebranych pieniędzy i tak nie będzie można wydać na ten celRuszyła zbiórka publiczna na sfinansowanie kosztów uczczenia momentu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej biciem remontowanego obecnie dzwonu Big Ben.
Add new comment
 
Kolejne ciało znalezione w Bostonie. Jednym ze zmarłych był Polak
Friday, 17 January 2020 14:12
Kolejne ciało znalezione w Bostonie. Jednym ze zmarłych był PolakPolicja ujawniła, że w Bostonie znaleziono kolejne ciało.
Add new comment
 
Przerażające: Wideo z ukrytej kamery pokazuje jak na brytyjskiej farmie świnie zjadają żywcem inne świnie
Friday, 17 January 2020 10:06
Przerażające: Wideo z ukrytej kamery pokazuje jak na brytyjskiej farmie świnie zjadają żywcem inne świnieBrytyjski portal Metro opublikował przerażający materiał filmowy i zdjęcia, na których widać jak na jednej z farm świnie zjadają żywcem inne świnie.
Add new comment
 
Kobieta potrącona przez autobus w Centrum Birmingham
Thursday, 16 January 2020 19:34
Kobieta potrącona przez autobus w Centrum BirminghamGłówna droga w Centrum Birmingham została zamknięta po tym, jak 60-letnia kobieta została potrącona przez autobus.
Add new comment
 
PILNE: Polak zamordowany w Bostonie. Policja apeluje o pomoc
Thursday, 16 January 2020 16:07
PILNE: Polak zamordowany w Bostonie. Policja apeluje o pomocTrzy osoby zostały aresztowane pod zarzutem morderstwa po tym, jak znaleziono ciało mężczyzny w Bostonie.
Add new comment
 
500 tysięcy Polaków złożyło wnioski o przyznanie statusu osoby osiedlonej
Thursday, 16 January 2020 15:39
500 tysięcy Polaków złożyło wnioski o przyznanie statusu osoby osiedlonejWedług najnowszych statystyk Polacy mieszkający w Wielkiej Brytanii złożyli ponad 500 tysięcy wniosków o przyznanie statusu osoby osiedlonej - poinformował brytyjski minister bezpieczeństwa Brandon Lewis
Add new comment
 
Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie praworządności w Polsce i na Węgrzech
Thursday, 16 January 2020 14:07
Parlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie praworządności w Polsce i na WęgrzechParlament Europejski przyjął rezolucję w sprawie praworządności w Polsce i na Węgrzech.
Add new comment
 
Hugh Grant wsparł księcia Harry’ego i Meghan w dążeniu do niezależności
Thursday, 16 January 2020 14:04
Hugh Grant wsparł księcia Harry’ego i Meghan w dążeniu do niezależnościHugh Grant wspiera księcia Harry’ego i Meghan w dążeniu do usamodzielnienia się.
Add new comment
 


Page 1 of 1104