Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Start News
Tymczasowy premier Wielkiej Brytanii: Prace rządu będą kontynuowane w kierunku wyznaczonym przez B. Johnsona
Tuesday, 07 April 2020 10:17
Tymczasowy premier Wielkiej Brytanii: Prace rządu będą kontynuowane w kierunku wyznaczonym przez B. JohnsonaPremier Wielkiej Brytanii Boris Johnson trafił na szpitalny oddział intensywnej terapii po tym, jak z powodu zakażenia koronawirusem pogorszył się stan jego zdrowia.
Add new comment
 
Boris Johnson ciągle przebywa na oddziale intensywnej terapii. „Bardzo prawdopodobne”, że będzie potrzebował respiratora
Tuesday, 07 April 2020 08:33
Boris Johnson ciągle przebywa na oddziale intensywnej terapii. „Bardzo prawdopodobne”, że będzie potrzebował respiratoraNie zmienia się stan zdrowia premiera Borisa Johnsona, który w poniedziałek wieczorem, po nasileniu się objawów zakażenia koronawirusem, trafił na intensywną terapię.
Add new comment
 
YouTube usuwa filmy z dezinformacją o koronawirusie i 5G. Teorie spiskowe chce też zatrzymać brytyjski rząd
Tuesday, 07 April 2020 08:00
YouTube usuwa filmy z dezinformacją o koronawirusie i 5G.  Teorie spiskowe chce też zatrzymać brytyjski rządZwolennicy teorii spiskowych są przekonani, że Sieć 5G służy do przenoszenia koronawirusa. Sprawa jest na tyle poważna, że interweniował brytyjski minister kultury Oliver Donwan.
Add new comment
 
PILNE: Boris Johnson przeniesiony na oddział intensywnej terapii. Jego stan się pogorszył
Monday, 06 April 2020 20:37
PILNE: Boris Johnson przeniesiony na oddział intensywnej terapii. Jego stan się pogorszyłBiuro premiera poinformowało, że Boris Johnson został przeniesiony na oddział intensywnej terapii po tym, jak jego stan się pogorszył.
Add new comment
 
Liczba nowych zgonów w UK spada. W ciągu doby zmarło 439 osób zakażonych koronawirusem
Monday, 06 April 2020 17:00
Liczba nowych zgonów w UK spada. W ciągu doby zmarło 439 osób zakażonych koronawirusemW ciągu ostatniej doby zmarło 439 osób w Wielkiej Brytanii z powodu koronawirusa.
Add new comment
 
Apel policji: Rowerzysta śmiertelnie potrącony w Solihull
Monday, 06 April 2020 14:05
Apel policji: Rowerzysta śmiertelnie potrącony w SolihullPolicja apeluje świadków wypadku, w którym 57-letni rowerzysta został potrącony przez traktor w Solihull.
Add new comment
 
Mieszkańcy angielskiego miasteczka urządzają codziennie tańce na ulicy. Oczywiście z zachowaniem zasad!
Monday, 06 April 2020 12:45
Mieszkańcy angielskiego miasteczka urządzają codziennie tańce na ulicy. Oczywiście z zachowaniem zasad!Mieszkańcy angielskiego osiedla w Frodsham spotykają się każdego dnia o 11.00, by zażywać ruchu na świeżym powietrzu.
Add new comment
 
Cierpiąca na przewlekłą chorobę płuc Polka nie została wpuszczona do Tesco, nawet po interwencji policji
Monday, 06 April 2020 10:28
Cierpiąca na przewlekłą chorobę płuc Polka nie została wpuszczona do Tesco, nawet po interwencji policjiCierpiąca na przewlekłą chorobę płuc Polka i jej partner nie zostali wpuszczeni do Tesco w Portadown, nawet po interwencji policji.
Add new comment
 
Koronawirus: Kierowcy autobusów boją się o własne życie. Zmarło 5 pracowników londyńskich autobusów
Monday, 06 April 2020 08:58
Koronawirus: Kierowcy autobusów boją się o własne życie. Zmarło 5 pracowników londyńskich autobusówKierowcy autobusów w Londynie powiedzieli Sky News, że się boją chodzić do pracy, bo uważają, że nie mają odpowiedniego sprzętu ochronnego, aby bezpiecznie wykonywać swoją pracę.
Add new comment
 
Boris Johnson spędził noc w szpitalu. Premier ma uporczywe objawy koronawirusa
Monday, 06 April 2020 08:02
Boris Johnson spędził noc w szpitalu.  Premier ma uporczywe objawy koronawirusaPremier jest wciąż przebywa w szpitalu. - Noc spędził w szpitalu i pozostanie tam tak długo jak będzie konieczne– poinformowało źródło rządowe.
Add new comment
 


Page 1 of 1172