czesci do chrysler voyager....

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

FemalePostNapisane by xxxASIAxxx » 8 Jul 2010, 16:18 czesci do chrysler voyager....

Witam. Panowie potrzebuje czesci do chrysler voyager czy orientujecie sie moze gdzie mozna je kupic?

xxxASIAxxx
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 5 Jul 2010, 17:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by sprzedawca » 8 Jul 2010, 17:30 Re: czesci do chrysler voyager....

na ebay.co.uk znajdziesz najszybciej

sprzedawca
Przyczajony
 
 
Posts: 8
Joined: 19 Dec 2009, 12:33
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Jul 2010, 11:14 Re: czesci do chrysler voyager....

jakie czesci potrzebujesz? nic o aucie nie napisalas... ja mam kilka miejsc, gdzie je kupuje, ale to w zaleznosci jaki dokladnie model i czego szukasz.

Guest
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by xxxASIAxxx » 9 Jul 2010, 14:44 Re: czesci do chrysler voyager....

Model chrysler grand voyager a potrzebuje do niego srube ktora trzyba wahacz. Ta sruba powinna miec ok 15cm dlugosci z czego pierwsze 10 od lba powinno byc nie giwntowane. Ta sruba jest na klucz mumer 21

xxxASIAxxx
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 5 Jul 2010, 17:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Guest » 9 Jul 2010, 19:34 Re: czesci do chrysler voyager....

mówisz o tej śrubie, która przechodzi przez gumową tulejke trzymającą cały wahacz do "sań"? Zapytaj o oryginał w serwisie, nie powinna to być droga część i chyba nie warto akurat na tym oszczędzać jednego funta? Jeśli będzie jednak drogo to najtaniej wyjdzie zamówić ja z polski, jest to element, którego zazwyczaj się nie wymienia więc sa dwa rozwiązania: albo oryginał, albo sztukować coś co nie jest do tego przeznaczone docelowo. Swoją drogą jak można ją urwać? :) wymieniałem obie te gumy i szczerze nie ma chyba takiej możliwości :)

Guest
 
 
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MOTORYZACJA