"Jesteśmy tymi, którzy zostali"

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MalePostNapisane by Lee » 17 Dec 2006, 22:53 "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

druga strona emigracji ....
druga strona a moze zle to ujolem ....
jest to o tych ktorzy zostali w polsce a ich bliscy wyjechali za granice ...

to troche jak o nas... i kazdy znajdzie tutaj troszke swojej historii...........

tutaj link
link
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
User avatar
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posts: 510
Age: 43
Joined: 2 May 2006, 21:44
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by gabi » 18 Dec 2006, 14:48 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

...masz racje....,ludzie mysla ze jestesmy nieczuli wyjezdzajac i zostawiajac rodziny, ale gdyby nas w jakis sposob nie ''przycisnelo'' nikt nie zdecydowalby sie wyjezdzac opuszczajac rodzine,w nieznane..... Oni tez to musza zrozumiec ze nie latwo nam zyc w rozlace...

ps. przesluchalam i obejrzalam - super!:) :cool:
User avatar
gabi
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Age: 42
Joined: 27 Nov 2006, 14:41
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 18 Dec 2006, 19:32 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

fajna muzyczka :) klip troche przypomina 'Smack my bitch up' Prodigy :)
wydaje mi sie ze ja czasem bardziej przezywam rozstanie z rodzcami i siostra niz oni sami..
Czas najlepszym lekarstwem..
Kazdy z nas ma swoje zycie i chyba nie mysli 24/7 o rozstaniu itd co? Wiele rzeczy nam zajmuje glowe i koniec koncow nie jest ak bardzo zle.
Anglia nie lezy na koncu swiata :wink:

Naprawde muzyczka fajnusia <hulaja>
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by Elvis » 19 Dec 2006, 05:33 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

sratytaty, będąc całkiem pozbawiony strony emocjonalnej nie ruszają mnie takie głodne kawałki, taka jest prawda, że jak kto sobie pościele tak się wyśpi, a jak się chłopa samego puściło, nie ufając mu jednocześnie, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem teraz, będzie co ma być. Nie ruszają mnie takie głodne kawałki.

Elvis
 
 
Top
0

MalePostNapisane by beskidenluchs » 20 Dec 2006, 06:55 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

Pisza "druga strona emigracji".... a jak mialo byc ? idealnie ? cale zycie w jednym miescie z rodzina ???
Przepraszam ,ale my Polacy przyzwyczajeni jestesmy do naszej "Polskiej biedy" ktora trzymala nas przez lata w jednym miejscu, nie pozwalala na ruszenie sie nigdzie na dluzszy czas...Teraz mozemy mieszkac w miejscach zgodnych z NASZYM wyborem a nie w miejscach ograniczonych sytuacja polityczna...KORZYSTAJMY

A jesli komus jest zle na samotnej emigracji, to przepraszam ale jaki jest problem w dowiezieniu reszty rodziny-tej najblizszej.

I tego wszystkim zycze.

A tak na marginesie to zasiedzialem sie od kilku dni w PL i nijak nie chce mi sie wracac do UK....a w styczniu trzeba, odsunmy problemy i cieszmy sie swietami. Pozdrawiam
Life is what happens while you're busy making other plans

beskidenluchs
Raczkujący
 
 
Posts: 94
Age: 50
Joined: 26 Sep 2006, 21:43
Location: Oxford chyba
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by jasin01 » 20 Dec 2006, 07:04 Re: "Jesteśmy tymi, którzy zostali"

a mi sie wcale wracac nie chce,jak pomysle ze mam jechac do domu to az mi sie odechciewa.wystarczy ze zadzwonie od czasu do czasu
User avatar
jasin01
Początkujący
 
 
Posts: 18
Age: 38
Joined: 21 Nov 2006, 11:31
Location: Erdington
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to HYDE PARK