SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

FemalePostNapisane by JOANNA KULIG » 24 Jan 2008, 12:29 SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

CZESC SZUKAM FAJNYCH ZNAJOMYCH-JUZ ZA PARE DNI PRZEPROWADZAM SIE DO BIRMINGHAM-MILO BEDZIE JAK KTOS NAPISZE POZDRAWIAM

JOANNA KULIG
Początkujący
 
 
Posts: 11
Joined: 23 Jan 2008, 11:56
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by ketrab26 » 24 Jan 2008, 20:33 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

No znajomych pewnie ci nie zabraknie pozdrawki....

ketrab26
Początkujący
 
 
Posts: 41
Joined: 10 Nov 2007, 22:30
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sobert » 1 Feb 2008, 17:11 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

Udzielaj sie na forum, a zaznasz szczescia jakiego nigdy nie zaznalas :grin:
Pozdrawiam
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by mio » 1 Feb 2008, 17:47 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

Oczywiscie wirtualnego szczescia, ma sie rozumiec :-)
User avatar
mio
Stały Bywalec
 
 
Posts: 494
Joined: 1 Oct 2006, 22:10
Location: Mars
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sobert » 2 Feb 2008, 02:17 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

A co to znaczy fajnych znajomych?
Widzisz, ja jestem fajny, ale dla okreslonej grupy i konkretnych osob, wiec prosze, okresl sie, tzn. czym sie zajmujesz,co jest twoja pasja i jakiej muzyki sluchasz.
Pozdrawiam.
Ps. Udzielaj sie na forum :-)
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by K.J. » 7 Feb 2008, 16:08 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

ja jestem fajny. moge tez byc znajomy :mrgreen:
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marfefka26 » 9 Feb 2008, 11:22 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

czy FAJNY ZNAJOMY musi być taki jak TY?, czy musi słuchać tej samej muzy i mieć podobne poglądy i zainteresowania?!

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posts: 160
Joined: 26 Feb 2007, 09:46
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by K.J. » 17 Feb 2008, 14:11 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

A tak wogole to szukam jakis kobiet na cieple i sloneczne wiosenne wieczory. Przyzwoitych rzecz jasna :grin:
User avatar
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posts: 516
Joined: 6 Feb 2008, 20:55
Location: Birmingham
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Jolly » 17 Feb 2008, 14:18 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

jak na targu :razz:
User avatar
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posts: 529
Joined: 3 Jun 2007, 00:11
Location: Edgbaston
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sobert » 17 Feb 2008, 15:11 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

marfefka26 wrote:czy FAJNY ZNAJOMY musi być taki jak TY?, czy musi słuchać tej samej muzy i mieć podobne poglądy i zainteresowania?!

TAK, bo jesli nic nas nie laczy, to o czym bedziemy rozmawiac?
Choc nie mozemy byc tacy sami bo przecierz bylibysmy nudni dla siebie.

Jak mam sie przyjaznic z kims kto nie lubi przyrody, wyjazdow w ciekawe miejsca, imprez i podobnej muzyki. I jak z kims kto siedzi calymi dniami w domu, interesuje sie polityka, gra na gieldzie, jest rasista, przepada za nowym ''Rambo'' czy ''Rocky'' i jego ulubionym tematem jest motoryzacja.
Nie twierdze, ze Ci z innymi pogladami i zainteresowaniami sa nie ok, mozna sobie pomagac nawzajem, szanowac i nawet razem posmiac na przerwie w kantynie. Ale czy pojawi sie empatia???
Ps. Miejmy choc dwa wspolne zainteresowania :-)
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by BRUMMIEBIKER » 4 Mar 2008, 20:26 ak47

ja lubie nowego rambo i rocky


ogolnie filmy do d....
ale wstyd nie obejrzec
wychowalem sie na nich

asiu jak lubisz rambo i chcialabys sie pobawic M60 to odezwij sie

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posts: 43
Joined: 30 Dec 2007, 03:32
Location: BIRMINGHAM
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Lori » 4 Mar 2008, 21:04 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

Pesymista uwaza, ze wiekszosc kobiet jest nieprzyzwoita, optymista natomiast ma taka nadzieje :grin:

Sobert, podales przyklad takiej osoby: " siedzi calymi dniami w domu, interesuje sie polityka, gra na gieldzie, jest rasista, przepada za nowym ''Rambo'' czy ''Rocky'' i jego ulubionym tematem jest motoryzacja. ", ale bywaja przeciez rozne inne zainteresowania rozbiezne z Twoimi, czy wykluczasz wszystkich, ktorzy maja inne poglady i sposob na zycie?
User avatar
Lori
Raczkujący
 
 
Posts: 55
Joined: 2 Dec 2007, 19:03
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kolobos » 12 Mar 2008, 00:14 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

Mój pierwszy post na tym forum nie będzie należał do ambitnych, ale musi być ten pierwszy raz. A chodzi mi o to, że kilka dni temu oglądałem rocky balboa i john'a rambo :-) I muszę przyznać, że spodziewałem się czegoś gorszego, a tu naprawdę całkiem spoko filmiki, ale to pewnie też dlatego że lubię Sylvka i tak jak napisał wczesniej BRUMMIEBIKER wstyd nie obejrzeć, jeśli ktoś się "wychowywał" na wcześniejszych odcinkach.

A aby mój post był trochę mądrzejszy to trzeba również przyznać rację Sobertowi, bo to co napisał ma sens. Wg mnie Lori ;) chodziło mu tylko o to, że na chole*ę ma się z kimś na siłę kumplować jeśli jeden będzie zanudzał polityką, a drugi piękną przyrodą. Wiadomo, nie trzeba się od razu obrażać i przywitać się można, ale jak nic z tego nie będzię ciekawego, no to po co? Nie lepiej sobie pogadać z kimś o czymś, co sie lubi?

Takie moje zdanie. Sorry, że tak mędrkuje na początku, bo nowy tu jestem, a zobaczyłem posta szukam znajomych no to sobie wszedłem, a tu watek rambo się pojawił to chciałem coś napisać, hehe.

I przy okazji Sobert widzę, że też przebywasz w Tamworth - więc się powinieneś na pewno lepiej orientowac czy dużo osób z naszego miasta znajduje się na tym forum? Czy tylko Ty? ;) Bo też chętnie poznam nowe twarze, mimo że mam tu i tak trochę znajomych, ale nigdy nie za mało.

pzdr
User avatar
kolobos
Początkujący
 
 
Posts: 24
Joined: 11 Mar 2008, 18:35
Location: Kraków / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Sobert » 12 Mar 2008, 15:53 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

Kolobos
Ja znam tylko dwie osoby z forum. A jesli lubisz mocna muzyke to mozesz wpasc do ''V Bar'' ktory znajduje sie przy Bondsie, w centrum. W weekend, jestem tam prawie zawsze. Gdybys nie mogl mnie znalesc, to zapytaj za barem o Polish Roba :razz:
Pozdro :-)
User avatar
Sobert
Rozeznany
 
 
Posts: 162
Joined: 6 Feb 2007, 23:32
Location: Wrocław / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by kolobos » 12 Mar 2008, 17:45 Re: SZUKAM ZNAJOMYCH;-)

A co oznacza dla Ciebie mocna muzyka? Typu metal? Nie bylem jeszcze nigdy w Vbarze (pierwsze slysze w ogole) i w Bondsie tez mnie jeszcze nie widzieli.. Zobacze przede wszystkim z praca co bedzie, ale ja z kolei przewaznie przebywam w Oliversie albo Bullitsie. Jeszcze bym chetnie zobaczyl Trinity bo mnie w tym roku tam nie bylo, ale slyszalem ze cos sie tam pozmienialo i to na gorsze...

Kto jeszcze jest z Tamworth? Podaj nicki jak mozesz... pzdr i moze do zobaczenia w sobote polish Robie,heh
User avatar
kolobos
Początkujący
 
 
Posts: 24
Joined: 11 Mar 2008, 18:35
Location: Kraków / Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Next

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to TOWARZYSKIE