Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by manka36 » 6 Feb 2013, 15:24 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Czesc dziewczyny. Moze Wy bedziecie mogly mi pomóc. Mam problem z krwawieniem po porodzie. Juz myslala, ze zbliza sie ono ku koncowi (poniewaz zmienilo kolor na jasny, lekko zóltawy), az tu nagle od 2 dni gwaltownie sie nasililo i przybralo kolor zywo czerwony. Poza tym nic mi nie dolega, z wyjatkiem bólu pleców. Czy któras z Was wie co to moze byc??
Nadmienie, ze w piatek minie 4 tydzien od porodu.
User avatar
manka36
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 24 Apr 2012, 20:58
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by bogini8 » 6 Feb 2013, 15:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

manka36, nie masz domowych wizyt poloznych? nie znam sie,ale u mnie to trwalo chyba okolo 2,3 tygodni, i pozniej juz bylo ok. moze powinnas poozmawiac z polozna na ten temat, niemasz zadnych boli w dole brzucha?

Dodano: -- 6 lut 2013, o 15:42 --

moze byc tez tak ze miesiac po porodzie, dotalas poprostu okresu ;)

http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/ne ... nId,619181
User avatar
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2785
Joined: 21 Nov 2007, 23:55
Location: Solihull
Reputation point: 100
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by manka36 » 6 Feb 2013, 17:50 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

bogini8, wizyty poloznych juz mi sie skonczly. Tez sobie pomyslalam, czy to nie okres, ale raczej nie; to jeszcze za wczesniej chyba. W piatek bedzie dopiero 4 tygodnie od porodu.
User avatar
manka36
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 24 Apr 2012, 20:58
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karmelek » 7 Feb 2013, 21:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Jeśli Cię to martwi to umów się na spotkanie z midwife lub GP. Ja urodziłam córkę 9 miesięcy temu i dopiero dostałam pierwszy okres :D Ale ja to trudny przypadek z PCOS więc mnie to nie dziwi i nie martwi :D

karmelek
Rozeznany
 
 
Posts: 189
Joined: 30 Oct 2007, 08:47
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 8 Feb 2013, 19:55 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

manka36, jesli nie karmisz piersia to moze byc okres ;) niektore kobiety 2 miesiace po porodzie w kolejna ciaze zachodza :shock:
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by manka36 » 8 Feb 2013, 21:31 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

agg, karmie piersia ale krwawienie juz minelo , trwalo ze 4 dni i bylo dosc intensywne. Teraz znow mam tylko rózowo-zóltawa wydzieline. Troche sie denerwuje dlaczego tak sie stalo...

Dodano: -- 8 lut 2013, 22:34 --

Wiem, ze w koncowym okresie pologu nie powinno tak sie dziac...
User avatar
manka36
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 24 Apr 2012, 20:58
Location: Walsall
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by sandru$ » 9 Feb 2013, 10:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dla wlasnego spokoju umow sie na wizyte ja po porodzie krwawilam 6 tygodni (i zmienialo to kolory i nasilanie tak jak u Ciebie) to dopiero przypadek co i mimo ze karmilam piersia po tych 6 tygodniach mialam 6 tygodni wolnego i dostalam normalnie okres :(
User avatar
sandru$
Rozeznany
 
 
Posts: 120
Joined: 13 Oct 2008, 19:35
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Dalijka » 10 Feb 2013, 11:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam,ja juz po pierwszej wizycie z polozna,martwi mnie moje cisnienie bo wyszlo bardzo wysokie 156/95 :( W poniedzialek mam znowu sie stawic na mierzenie jak bedzie rowniez podwyzszone bede prowadzona przez szpital i jakies leki dostane.czytalam jakie niebezpieczne jest wysokie cisnienie w ciazy,poprzednio tak nie mialam wszystko bylo w normie wiec skad taki skok :( Boje sie
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 10 Feb 2013, 14:15 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, nie denerwuj sie bo to na cisnienie jeszcze gorzej, bedzie dobrze, zobaczysz :roza: Jesli bedzie potrzeba dostaniesz leki i wszystko bedzie pod kontrola. Widzisz, jednak ta brytyjska sluzba zdrowia nie jest taka zla jak ciagle o niej pisza :) Trzymaj sie!
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2129
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by bham* » 10 Feb 2013, 15:10 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witam:)
Chcialam zapytac was czy ktoras z was rodzilam ostatnio w women hoapital....ja za jakis czas mam termin porodu( za 3miesiace) ale nie ukrywam ze sie obawiam jak to bedzie...poniewaz to moj 3 porod -ale 1 w UK, traktuja mnie juz jako bardzo doswiadczona heh ;) (i niewazne ze mialam cesarskie ciezcie)
zastanawiam sie czy rodzi sie w oddzielnych pokojach, czy na sali na ktorej jest sie oddzielona parawanem...no i ogolnie zaczynam sie niepokoic... jesli sa tu jakies mamy ktore tam ostatnio rodzily prosze o rade....
pozdrawiam

bham*
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 14 Mar 2012, 13:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Dalijka » 10 Feb 2013, 17:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Akurat tam nie rodzilam,ale mysle ze we wszystkich tutejszych szpitalach wyglada to podobnie,czyli rodzaca ma swoj wlasny pokoj w ktorym moze przebywac dwoje towarzyszacych osob,po porodzie mialam rowniez swoj idywidualny pokoik z lazienka z tv.Za internet tzreba bylo placic wykupywalo sie taka karte nawet juz nie pamietam ile to kosztowalo,ale grosze.Tez bylam pelna obaw,bo pierwszy porod byl w Pl i rowniez cc mialam,ale jakos poszlo :) Bylo to prawie 6 lat temu,moze teraz cos sie juz pozmienialo nie wiem. Porownujac te dwa porody to zdecydowanie wole rodzic tu w UK.Teraz bede rodzic tu drugi raz we wrzesniu o ile dotrwam :(
ewela119, Wiem,ze na zapas nie ma co sie denerwowac,ale wiesz jak to jest glupie mysli same jakos sie nasuwaja.
User avatar
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posts: 185
Joined: 4 Dec 2010, 16:54
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by bham* » 10 Feb 2013, 18:16 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

dziekuje za odpowiedz...podobnie slyszalam...ale ostatnio zapytalam pewnej "nowej mamy ":) ze szkoly mojej corki, a ona uswiadomila mnie ze nie zawsze ma sie swoj pokoj..:( jestem przerazona ta mysla...
myslalam zeby zamowic porod w wodzie ale niewiem czy to cos zmieni...czy wtedy bede miala swoj pokoj..czy zapisac porod rodzinny i to wystarczy..niemam pojecia, a moja polozna to sie do niczego nie nadaje..poprostu :(

co do cisnienia...rzeczywiscie to moze byc grozne, ale nie martw sie na zapas bo moje cisnienie tez czasem osiaga 150 :) szczegolnie jak ktos mi je podniesie:) ;) hehe kupilam sobie cisnieniomierz i monitoruje to w domu...narazie jest ok.:) zycze powodzenia:) i wytrwalosci :)

bham*
Początkujący
 
 
Posts: 37
Joined: 14 Mar 2012, 13:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by korbobor » 10 Feb 2013, 19:59 Odp: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Bham ja rodziłam w BWH wprawdzie 16 mies temu więc mogło się coś zmienić. Co do porodu to na sali byłam sama zaraz po zawieźli mnie na szycie podczas którego dostałam znieczulenie w kręgosłup i dlatego też po tym zabiegu byłam ok godz w pojedynczej sali pod obserwacja a następnie przewieźli mnie już docelowo na sale gdzie za mną leżały w sumie 4 kobiety.
Najmilej wspominam fakt, że podczas mojej nieobecności tata dostał mała pod koszulkę i tak czekał na mnie siedząc w fotelu :)
Życzę zdrówka i szybkiego.porodu
:grin:
Dalijka gratuluje ! Jednocześnie trzymam mocno kciuki za brak kompilacji oraz zdrówko i mocno kibicuje wszystkim pozostałym ciężarówką!

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
User avatar
korbobor
Rozeznany
 
 
Posts: 255
Joined: 23 May 2007, 19:26
Location: Sheldon, Łódź
Reputation point: 62
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by danonek » 10 Feb 2013, 22:23 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Dalijka, ciesz sie ze zareagowali na to wysokie cisnienie moja polozna olala temat dopiero jak w szpitalu wyladowalam to mnie zostawili i urodzilam w 31 tygodniu
moze jak by wczesniej skierowala mnie do szpitala to bym donosila
wiec nie martw sie jak cie teraz juz poprowadza to bądzi spokojna
powodzenia

danonek
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Joined: 12 Nov 2011, 22:13
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Agadz27 » 11 Feb 2013, 11:14 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

bham*,
Ja rodziłam w Woman Hospital 3 lata temu ale nie sadze zeby sie cos zmieniło:) BARDZO milo wspominam pobyt w szpitalu i sam poród. Personel jest bardzo uprzejmy i pomocny. Mam porównanie bo w Polsce tez rodziłam pierwsze dziecko i za nic bym juz nie chciała rodzic w Polsce.
Rodzi sie w oddzielnych pokojach a jezeli z ciaza jest wszystko ok i nie chcesz znieczylenia to mozna rodzic w takich specjalnych pokojach ktore nie przypominaja pokoju szpitalnego:) Wiem ze robia chyba raz w tygodniu takie pokazówki dla kobiet w ciazy jak wygladaja te pokoje . Zapytaj midwife.
Teraz tez jestem w ciazy( 17 tydzien ) i znowu wybrałam Womans Hospital:)
Powodzenia:)
User avatar
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posts: 134
Joined: 27 Jun 2007, 14:29
Location: Ustroń/Bearwood
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

PreviousNext

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET