Witam wszystkich Przez ostatnie pare dni staram sie umiescic ogloszenie w kategori sprzedam. Robilam to juz wczesniej i nie bylo zadnego problemu tym razem jest inaczej. W rubryce opis produktu brakuje mi specjalnego zaznaczonego przez administratora pola by umiescic opis sprzedawanego przedmiotu. Z pewnoscia wynika to z mojej ubogiej wiedzy na ten temat ale jesli jest inaczej to prosze powiedzcie czemu tak sie dzieje
Tez mialam taki problem . Po korespondencji z adminem sprobowalam innej przegladarki i poszlo bez problemu . Uzywalam mozzilli i nie moglam napisac ogloszenia wiec zmienilam na chrom i wszystko dzialalo jak trzeba wiec radze poprobowac. Pozdrawiam
FAKTYCZNIE po zainstalowaniu innej przegladarki wszystko wydaje sie byc ok. Zainstalowalam google chrome i wszystko dziala jak trzeba. Wczesniej uzywalam firefox. Dziekuje serdecznie za pomoc i dobra rade. Pozdrawiam.
Zainstalowanie chroma rozwiązuje problem gdyż firefox ma pewien błąd polegający na tym że po jakimś czasie nagle zapomina jak się używa wtyczek. Polecam chrome ;)