Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

03 November 2022 10:00 - 23 December 2022 23:00

(Save to cal)

Victoria Square Birmingham

Frankfurt Christmas Market w Birmingham.
Znowu nadeszła ta pora roku, kiedy niemiecki jarmark bożonarodzeniowy powraca do Birmingham.

Frankfurt Christmas Market to coroczny punkt w kalendarzu miasta i miejsce 1000 drobiazgów z drewna lub szkła, gdzie można znaleźć niezwykły prezent na gwiazdkę, tradycyjne ozdoby choinkowe lub po prostu zakosztować niemieckich przysmaków.

A tych, co niemiara: różnorodne pączki, precle, bakalie, czekolady, lizaki itp.W okresie przygotowań do świąt wokół Victoria Square i New Street będzie wiele stoisk z grillowanymi kiełbaskami, grzanym piwem oraz innymi pysznościami, które będą jak zawsze specjalnością tego jarmarku.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kupienie prezentu świątecznego, czy na gorącą czekoladę, każdy znajdzie coś dla siebie, aby poczuć świąteczny nastrój.

Jarmark powraca drugi rok z rzędu po tym, jak został odwołany w 2020 r. z powodu ograniczeń Covid-19. Teraz dodatkowo przyjeżdża dzień wcześniej niż w zeszłym roku.Niemiecki Jarmark Bożonarodzeniowy w Birmingham będzie otwarty od czwartku 3 listopada do piątku 23 grudnia.

Oprócz Frankfurt Christmas Market w okresie zimowym do miasta powrócą również wielkie koło i lodowisko, które przybędą również 3 listopada i pozostaną do 8 stycznia.
Register

Osoby , które wezmą udział w wydarzeniu

No confirmed attendees yet.

Victoria Square Birmingham

victoria square, 1 Victoria Square, Birmingham B2, Wielka Brytania
Get directions

Fairs, festivals    |    Victoria Square Birmingham