Zaloguj się Załóż konto
Polish (Poland)English (United Kingdom)

30 January 2022 13:00 20:15

(Save to cal)

Sztab WOŚP Bham

30 Finał WOŚP w Birmingham
Sztab WOŚP w Birmingham to bardzo silna ekipa, która wie jak ważna jest współpraca i integracja podczas tak wielkiego wydarzenia

W tym roku rozłożyli skrzydła na maksa i szykują niesamowitą finałową imprezę. Nie mogłaby się ona jednak odbyć bez sponsorów, którzy w tym roku są olbrzymim wsparciem dla Sztabu.

Na samym finale będzie czekać na gości mnóstwo atrakcji. Oprócz koncertów czterech zespołów, na scenie będą odbywać się licytacje.

Będzie można przekąsić ciepłą kiełbasę z grilla czy też grochówkę. Podczas całej imprezy można będzie rozkoszować się fontanną czekoladową, przekąskami szykowanymi w Thermomixie, ale również będą inne łakocie jak pączki, wata cukrowa, popcorn czy gofry i nie tylko!

Swój występ zaprezentuje również ZPIT Wieśniacy, Szkoła Strong Kids, Wikingowie. Wśród atrakcji pojawi się również animatorka dla dzieci.

Nie da się wszystkiego opisać, to trzeba zobaczyć. Całość w ramach Światełka do Nieba zakończy pokaz wspaniała Lora - połykaczka ognia.

Już teraz można walczyć o gadżety wośpowe oraz vouchery przekazane przez sponsorów, w licytacjach online, które odbywają się na grupie WhatsApp https://bit.ly/AukcjeBham

30 Finał WOŚP Bham
Start 13:00
Zakończenie 20:15
Centrala
Unit 4 Minerva Works, 158 Fazeley St, Birmingham B5 5RT

Patronat Medialny nad całym wydarzeniem objął portal Bham.pl

Osoby , które wezmą udział w wydarzeniu

No confirmed attendees yet.

Sztab WOŚP Bham

Unit 4 Minerva Works, 158 Fazeley St, Birmingham B5 5RT, Wielka Brytania
Get directions

Fairs, festivals    |    Sztab WOŚP Bham


Global Centre

Najbliższe wydarzenia

Sorry, no events.