Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

FemalePostNapisane by AP-K000 » 6 Dec 2011, 22:33 Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Witam wszystkich :)
Mój syn chodzi do reception class i przyniósł dzisiaj kartkę że w przyszły poniedziałek mają w jego klasie imprezę przed świąteczną i chcą by przyniósł coś do jedzenia ale nie wiem co :shock: czy ma to być jakieś danie (jak tak to jakie, zaznaczam że w jego klasie są sami anglicy) czy przekąski ( chrupki,ciasta itd.) ? Jeśli ktoś z Was już to przerabiał ze swoją pociechą to proszę o odpowiedź :)

AP-K000
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 28 Aug 2011, 13:40
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by adamirus » 7 Dec 2011, 07:27 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

jeśli nie wyszczególnili co dziecko ma przynieść to możesz dać cokolwiek :)
ciastka,lizaki,czekoladki,czipsy :lol: bo przecież oni to uwielbiają i dla dzieci to żadna nowość ;)
dań raczej nie,oni bardziej na słodko - w formie przekąski :)
ImageImageImage

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posts: 591
Age: 42
Joined: 8 Aug 2006, 20:54
Location: B-ham/Acocks Green
Reputation point: 21
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by wielkimar » 7 Dec 2011, 09:52 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Tylko pewnie jest zaznaczone żeby nie zawierało orzechów ( u nas tak jest) i zazwyczaj chodzi o jakieś ciastka chipsy tak jak piszesz

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posts: 203
Joined: 3 Jun 2007, 21:09
Reputation point: 25
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by ewela119 » 7 Dec 2011, 11:05 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

U nas na szczescie szkola rozegrala to tak ze bedzie taka zabawa i mozna bylo albo zaplacic 1.90f na swiateczny lunch albo nie zaplacic i dac dzieciom to co zwykle
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
User avatar
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2132
Age: 36
Joined: 12 Mar 2009, 17:58
Location: Coventry
Reputation point: 109
SzanowanySzanowany
Top
0

FemalePostNapisane by papuzkaara » 8 Dec 2011, 01:39 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

chodzi tylko i wylacznie o przekaski gotowe (kupione) zadna szkola nie pozwala przynosic jedzenia robionego w domu (oprocz kanapek dla dziecka)
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posts: 90
Age: 39
Joined: 21 Jan 2009, 09:37
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

Ja kupilam paluszki, Zozolki...
Chcialam po polsku troche :)
Stay Drunk! Avoid Hungover!!!
:D
User avatar
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posts: 45
Age: 40
Joined: 19 Jul 2011, 20:40
Reputation point: 7
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO