Skad referencje?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

PostNapisane by EWELINASTG2 » 19 Oct 2011, 20:25 Re: Skad referencje?

no niestety taka szara rzeczywistosc przereklamowanej anglii.trzeba bylo z dupa w polsce siedziec,<<za te marne 2k>>

Dodano: -- 19 paź 2011, o 20:25 --

karolinarytro wrote:skoro jesteś takim świetnym grafikiem, jak to kwieciście opisujesz, to dlaczego zarabiałaś tylko 2000zł??? :D
nic dziwnego, że cię nigdzie nie chcą.
Thesignerka wrote:wolalabym chyba juz wrocic do pl na te marne 2k
no niestety taka szara rzeczywistosc przereklamowanej anglii.trzeba bylo z dupa w polsce siedziec,<<za te marne 2k>>

EWELINASTG2
 
 
Top
-1

FemalePostNapisane by Thesignerka » 20 Oct 2011, 08:11 Re: Skad referencje?

a gdzie napisalam ze jestem swietnym grafikiem?, jestem po prostu grafikiem i mysle ze na przyzwoitym poziomie. A 2k akurat to raczej symbolika zarobkow w PL niz moja byla pensja, bo w PL mialam wlasna dzialalnosc i szlo dobrze, no i po trzecie nie rozumiem co Cie to boli i obchodzi, musisz sie jakos pocieszac probami dosrywania innym?

karolinarytro: Ciekawe czym Ty sie zajmujesz i ile wyciagalas w PL :) Jak nie masz nic sensownego do dodania to idz lepiej ogladac plebanie. Serio nie kumam tych lotow rodakow na to, ze ktos przyjechal i tez chce jakos ZACZAC, czy to jakies dziwne? TY panna rozumiem zaczynalas od 60k rocznie na stanowisku senior managera w uk? Co to wogoole za postawa, zenada po prostu, musisz byc naprawde sfrustrowana. Chyba jestes ze swity forum mojecoventry gdzie poziom gadek jest taki sam jak poziom roboty na magazynie - pewnie jedno z drugiego wynika. Wystarczy spojrzec kto wspiera reputacja twoj debilny ton wypowiedzi.


Ewelina:
tak sie sklada ze moim priorytetem nie jest tylko zarabianie kasy, napchanie brzucha, kupienie DVD i powrotka do PL, my generalnie sie tu przenieslismy polowicznie 5 lat temu z zamiarem zostania tutaj, i to nie ze wzgledu na kase, tylko na caloksztalt, kulture, mozliwosci itp.
Poczatki zawsze trudne, dla mnie to jest jasne, tym bardziej ze od 5 lat regularnie tu bywalam, a pytanie brzmialo jak zdobyc lub ominac referencje.


Pozdrawiam i dzieki wszystkim za odp :)
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
3

FemalePostNapisane by Orchidea » 20 Oct 2011, 15:29 Re: Skad referencje?

Nie przejmuj się. Tutaj przeważnie polak-polakowi wilkiem :?. Ale nie wszyscy pracujący na magazynach, to idioci. Nie każdy myśli o tym, jak to się naj...ie w weekend.

Orchidea
Początkujący
 
 
Posts: 35
Age: 37
Joined: 12 Jun 2011, 14:19
Reputation point: 1
Neutralny
Top
1

FemalePostNapisane by karolinarytro » 20 Oct 2011, 17:25 Re: Skad referencje?

przykro mi bardzo, ale nie ogladam takich ambitnych seriali, ale widze ze ty jak najbardziej jestes z tym na czasie. tak wiec gratuluje, ale wkopalas sie sama :)
a moja praca jest interesujaca i rozwijajaca, no i oczywiscie dobrze platna:) i wyobraz sobie, ze nie jest to przetwornia miesa.
"ty panna" to mozesz mowic do swoich kolezanek z linii produkcyjnej, z tej fabryki, ktora jak sadze dobrze znasz z doswiadczenia, a tutaj opluwasz. twoje psiapsioly z linii wiedza ze na sile starasz sie kreowac na kogos lepszego? i nadal chca z toba gadac?
rada na przyszlosc (moze ktos cie dzieki temu polubi) nie unos sie tak, bo odlecisz.
a debilny ton wypowiedzi to, przykro mi, ale masz tylko ty. dasz rade z tym zyc?? czy cie znowu nerwy poniosa??


Thesignerka wrote:Ciekawe czym Ty sie zajmujesz i ile wyciagalas w PL Jak nie masz nic sensownego do dodania to idz lepiej ogladac plebanie

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posts: 30
Joined: 28 Jun 2011, 20:21
Reputation point: -2
Neutralny
Top
-1

FemalePostNapisane by Thesignerka » 20 Oct 2011, 18:38 Re: Skad referencje?

Karolina -Sama sie popisalas, nawet nie chce mi sie tego komentowac, bede do Ciebie mowic jak mi sie podoba, podobnie jak Ty bedziesz plesc bzdury jakie sie Tobie podoba.

Faktycznie musisz miec super prace, skoro tak Ci palma na mozg bije drogie dziewcze.
Najwidoczniej myslenie kreatywne i umiejetnosc czytania ze zrozumieniem nie jest tam wymagana skoro caly watek odpisujesz nie na temat.


NAstepnym razem zapytaj mamy zanim odpalisz przegladarke. Raczej powazna to Ty nie jestes, wiec sadze ze rowniez mama daje ci na gacie i waciki, a moze i nawet podciera tylek. W sumie Plebani nie ogladam, ale nawidoczniej myslenie pozwolilo ci zkumacz ze mozna czegos nie widziec, a miec pojecie jako takie o istnieniu lol. Jesli nie ogladasz Plebani to Ci nie pomoge, moze porob sobie slitasne foty na picasse :)


Orchidea, wiem, tak sie sklada ze zadna uczciwa praca nie hanbi, i nic nie mam do ludzi pracujacych na magazynach. Ale faktycznie pewne tendencje w zachowaniu bija tu az po oczach, mozna by w sumie wysmiac...ale szkoda czasu dla takiego szamba.
Szkoda ze nie ma opcji IGNOR zeby nie musiec czytac frustrackich wypocin co niektorych.


Pozdrawiam i chyba poprosze admina o zamkniecie watku, bo pytanie powazne, moze przydac sie nastepnym, ktorzy przyjada, nie ma sensu zeby byl zasmiecany przez znudzone dziunie w tipsach.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
User avatar
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posts: 232
Joined: 19 Feb 2011, 12:39
Reputation point: 67
Poczciwy
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA