KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

FemalePostNapisane by alicja2809 » 11 Apr 2011, 18:08 KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Witam, czy ktos ma namiary do konsultantki avonu z okolic Northfield?

alicja2809
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 28 Feb 2008, 18:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by anarek7 » 12 Apr 2011, 12:17 Re: KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

witam ja jestem konsultantka ale mieszkam na acocks green ale polecam ci wejsc na strone avon.co.uk i tam zarejstrowac sie w systemie i znajda ci konsultantke najblizej ciebie.pozdrawiam

anarek7
Rozeznany
 
 
Posts: 121
Joined: 3 Oct 2009, 08:24
Reputation point: 4
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by VA » 12 Apr 2011, 13:51 Re: KOSMETYKI - AVON (szukam konsultantki avon)

Nie łatwiej po prostu zamówić on-line na ich stronie? Są promocje kiedy przesyłka jest for free :-) Można też popatrzeć na e-bay'u?
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

Chodzi o to ze chcialabym zamowic perfumy, i zanim to zrobie wolalabym najpierw powachac jakies probki dlatego nie chce zamawiac tym razem przez internet :(

alicja2809
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 28 Feb 2008, 18:57
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witajcie, jest jeszcze inna opcja - byc konsultantką dla samej siebie :grin:
Czy to nie głupi pomysł? Jak dla mnie świetny. Też jestem konsultantką sama dla siebie. W moim przypadku było tak: szukałam dobrej konsultantki, pod nosem, bo wygodna jestem. Nie znalazłam, więc postanowiłam sama się zapisać. Potem jakoś poszło- koleżanki chciały, koleżanki koleżanek no i masz. Teraz jak sobie zamawiam to mi wychodzi jakbym miała te kosmetyki za darmo. I do tego mam dostęp do katalogu dla konsultantek, czyli zniżek i produków które dopiero wejdą w życie. Czy może być lepiej? I od czasu do czasu AVON coś przyśle.. za free :shock:

orzeszek
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 8 Jul 2011, 17:45
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ŚWIAT KOBIET