FIRMA "Speed-TRANS" NIGDY WIĘCEJ

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by Madlen84 » 22 Dec 2010, 17:42 FIRMA "Speed-TRANS" NIGDY WIĘCEJ

Witam,
wysłałam paczkę do Polski z preznetami niestety nie doszła, zagnięła w akcji, ślad po niej zaginął. Paczkę wysyłałam przez FIRMĘ "Speed-TRANS" posługujacą się tel. +48 607503331 oraz 07932972492. Dokładnie 11 grudnia (w sobote) przesyłka zostala przekazana kurierowi i najpóżniej do środy miała dotrzeć do miejsca docelowego. Dodam tylko ze potwierdzenienia nadania paczki tez nie otrzymałam!!! I teraz mam :/ Gdy dzwoniłam z każdą interwencją padały głupie odpowiedzi ze strony kuriera typu na pytanie gdzie Pan jest odpowiedzial na Śląsku, będąc w Tychach powiedzial ze będzie u mnie za 5h mimo ze mam 37 min drogi do Tychów. Kurier miał być w środe wieczorem gdy nie dotarł dzwonimy i pytamy to mówi ze będzie w czwartek, gdy w czwaretek nie dotarł mówi że w piątek. Gdy dzwonie i pytam się co z moją paczką udaje że nic nie wie i muszę za każdym razem przedstawiać sprawę od nowa. Twierdzi że z nim nie rozmawiałam choć poznaję Go po głosie. Sprawa do dziś nie została wyjaśniona. Gdy dzwonie niedobierają tel. Firmę prowadzi Paweł i Łukasz. To tyle z mojej strony.
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt.

Madlen84
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 22 Jun 2010, 12:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by monique » 22 Dec 2010, 20:15 Re: FIRMA "Speed-TRANS" NIGDY WIĘCEJ

Madlen84 wrote: Dodam tylko ze potwierdzenienia nadania paczki tez nie otrzymałam!!!


I co tu komentować...

monique
Rozeznany
 
 
Posts: 141
Age: 43
Joined: 9 Mar 2010, 13:31
Reputation point: 34
Pokojowy
Top
0

MalePostNapisane by Baku » 23 Dec 2010, 18:24 Re: FIRMA "Speed-TRANS" NIGDY WIĘCEJ

Trzeba płacić za swoją głupotę

Baku
Początkujący
 
 
Posts: 40
Joined: 17 Sep 2010, 09:51
Reputation point: -2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Madlen84 » 24 Dec 2010, 13:15 Re: FIRMA "Speed-TRANS" NIGDY WIĘCEJ

Sprawa już się wyjaśniała :) Paczka w dniu dzisiejszym trafiła do miejsca docelowego :grin: Okazało się że dopiero w ten poniedziałek paczka została dostarczona do bazy w pl... Dlaczego dopiero w ten poniedziałek a nie w zeszły tego nie wiem...Ale jak mi powiedział jeden z kierowników Firmy paczka bez nadania listu przewozowego powinna dotrzeć do odbiorcy... i na szczęscie dotarła po długim oczekiwaniu :) Z tej mojej "przygody" wyciągnęłam wnioski... jak jeden z forumowiczów ładnie określił "za głupote trzeba płacić" - ja zapłaciłam może aż lub tylko nerwami. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia :)

Madlen84
Początkujący
 
 
Posts: 15
Joined: 22 Jun 2010, 12:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI