Odszkodowanie za wypadek w pracy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by krzysztofp1164 » 7 Oct 2010, 13:48 Odszkodowanie za wypadek w pracy

Uległem wypadkowi w pracy. Składki wypadkowe były co tydzień odprowadzane regularnie. Otrzymałem papiery z firmy ubezpieczeniowej do wypełnienia, wypełniłem i wysłałem. Chciałbym się dowiedzieć ile czasu się czeka na odszkodowanie. Pozdrawiam.

krzysztofp1164
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 29 Sep 2010, 19:44
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Mordorzg » 7 Oct 2010, 18:05 Re: Odszkodowanie za wypadek w pracy

Procedura dochodzenia wypłaty odszkodowania trwa maksymalnie 18 miesięcy i rzadko trwa krócej. Ale jeśli przyznają ci odszkodowanie to najpóżniej w tym terminie je otrzymasz.
"Prius quam exaudias, ne iudices"-nie sądź zanim nie wysłuchasz.

Mordorzg
Raczkujący
 
 
Posts: 82
Age: 48
Joined: 28 Aug 2006, 10:06
Location: Rowley Regis, Birmingham
Reputation point: 10
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 7 Oct 2010, 22:27 Re: Odszkodowanie za wypadek w pracy

krzysztofp1164 wrote:Uległem wypadkowi w pracy. Składki wypadkowe były co tydzień odprowadzane regularnie. Otrzymałem papiery z firmy ubezpieczeniowej do wypełnienia, wypełniłem i wysłałem. Chciałbym się dowiedzieć ile czasu się czeka na odszkodowanie. Pozdrawiam.
Ja tu nie wiele pomogę ale zaciekawiło mnie co to są składki wypadkowe?????
Pracujesz przez agencję?
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

MalePostNapisane by zielas » 26 Oct 2010, 11:13 odszkodowanie za wypadek w pracy.

witam
Mam pytanie dotyczace jakiegokolwiek odszkodowania dotyczacego zlamanie przeze mnie palca u nogi. Jestem Setterem w firmie, generalnie mam doczynienia z ciezkimi rzeczami. spadla mi tasma na noge ktora odziwo nie byla zabezpieczona, buty ochronne nie "daly rady"...zlamalem palec, jak wyglada prawo pracownika w takich sprawach?
Dodam ze pracuje dla firmy ponad 5 lat.

zielas
Początkujący
 
 
Posts: 33
Age: 42
Joined: 29 Dec 2006, 19:16
Location: Szczecin
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI