szukam towarzyszy zabaw dla mojego dwu letniego synka!

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
mena33 poczatki sa niestety bardzo trudne,ale na szczescie dzieci szybko sie odnajduja w nowych srodowiskach zobaczysz jeszzce troszke i poznaja nowych kolegow i kolezanki,niekoniecznie polskie.Ja jestem tu ponad 5 lat i moja najmlodsza cora do tej pory zadnej polskiej kolezanki nie ma tak jakos sie zlozylo,moze to i nawet lepiej,bo caly czas przebywa praktycznie miedzy angielskimi dziecmi i jezyk szlifuje ;)
Andzia
Image
User avatar
Anastazja
Zadomowiony
 
 
Posts: 820
Joined: 1 Jan 2007, 15:59
Location: Birmingham
Reputation point: 27
Pokojowy
Top
0

hej
Dzieki kindziulinaa za info. Wybralismy sie juz do Handsworth Park. W najblizszym czasie wybierzemy sie do children center.
znalazlam na tej stronie najblizszy ale nie moglam znalesc zadnych inforamcji czy to jest platne czy tez za free. moze ktos chodzi do takiego centrum i wie jak to jest?????
maly bardzo potrzebuje rowiesnikow, a jak narazie nie znalezlismy zadnych\
pozdrawiam
jesli ktos chcialby sie wybrac na spacerek z nami to zapraszam.
gianaster@gmail.com

gianaster
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 12 May 2010, 13:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

gianaster,co do childrens centre,to ja jak chodzilam do jednego w mojej okolicy to placilam tylko 50 pensow za sesje,ale to dlatego ze dawali pod koniec dzieciom po kawalku jakiegos owoca.Takze to zalezy od centrum.Ale naprawde warto chodzic z dzieckiem :-)
User avatar
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posts: 877
Age: 37
Joined: 28 Jun 2007, 22:48
Reputation point: 22
Pokojowy
Top
0

za 3 msc dołączymy do Was . Ja i mój synek. Mamy mieszkanie w centrum. w tym tygodniu ostanie załatwienia i siup do Anglii. Z chęcią potowarzyszymy :)

madziorekm
Przyczajony
 
 
Posts: 9
Joined: 6 Oct 2010, 20:54
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

hej wszystkim mamom,jesli mieszkacie w Dudley DY2 chetnie was poznamy ,mam 2 letnia coreczke i malusiego synka,fajnie byłoby wypic kawe,porozmawiac ,i dzieci mialyby towarzyszy.

Kris22
Przyczajony
 
 
Posts: 6
Joined: 13 Aug 2009, 11:50
Location: PL
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to RODZINA I DZIECKO