szkola dla rodzicow a ich dzieci

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

FemalePostNapisane by marzencia2333 » 8 Sep 2010, 14:43 szkola dla rodzicow a ich dzieci

Mam takie pytanie do rodzicow uczacych sie i majacych dzieci.
Co robicie z dziecmi w tym czesie jak jestescie w szkole.
Bo jak sie pytalam o platne nursery dla moich 2ch dzieciaczkow 3 i 2 lata to chca 32 f za jeden dzien.Z tym, ze masz mozliwosc oddac dziecko od 7.00 do 18.00 i placiz za caly dzien. Nie ma mozliwosci placenia za rzeczywisty czas dziecka w nursery.
Ze szkoly staram sie o dofinansowanie ale nie wiedomo czy mi przyznaja, a nie stac mnie na taka cene nursery. Ja szkole mam 3 razy w tygodniu od 9.00 - 15.00. Nie mam najmniejszego pojecia co mam zrobic z dziecmi. Przez jakis czas mam opieke nad nimi ale nie wiem jak dlugo.
Kuba zaczyna nurssery od 12.15 - 15.15 nie platna.Moze macie jakies pomysly?
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
User avatar
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posts: 463
Age: 39
Joined: 11 Oct 2007, 17:55
Location: Tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by mamuśka twins » 22 Sep 2010, 15:08 Re: szkola dla rodzicow a ich dzieci

Ja polecam ci zmienic szkole gdzie masz mozwliwosc zostawienia dzieci w creche. Np. Ja chodze do Brass House. W dniu dzisiejszym to juz chyba nie ma miejsc dostepnych dla dzieci. Ale sa tez inne placowki. Musisz poszukac w swojej okolicy. Popytac wsrod znajomych lub w swojej szkole.
User avatar
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posts: 369
Age: 42
Joined: 19 Mar 2007, 19:23
Location: Birmingham
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI

cron