off sick

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

FemalePostNapisane by dagus » 7 Jun 2010, 23:43 off sick

Mam problem w mojej firmie, otoz ktoregos dnia jak bylam w pracy bardzo zle sie czulam, przepracowalam 2godziny i sie zwolnilam, dzisiaj manager wzial mnie na rozmowe i oznajmil mi ze tez dzien wlicza sie jako off sick. Moj team leader powiedzial ze to nieprawda, jezeli przyszlam do pracy i pozniej sie zwolnilam to wtedy nie kwalifikuje sie to do chorobowego. Nie wiem gdzie mam tego szukac zeby udowodnic mojemu managerowi ze sie myli... Czy ktos z Was moze mi pomoc w takiej sytuacji?

dagus
Rozeznany
 
 
Posts: 140
Age: 37
Joined: 9 Jul 2009, 07:35
Location: Handsworth
Reputation point: 2
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 8 Jun 2010, 17:22 Re: off sick

Powinnaś dostać zapłacone za to co fizycznie przepracowałaś, czyli 2 godziny. Płatne chorobowe masz dopiero po 3 dniach choroby.
Żeby dostać płatne chorobowe musisz być chora przez przynajmniej 4 dni. Pierwsze trzy dni są bezpłatne, kolejne 79.15 na tydzień, pod warunkiem , że twoje średnie zarobki są wyższe niż 95 funi tygodniowo.

Także muszą ci zapłacić tylko za te 2 godziny które przepracowałaś.


W sumie nie bardzo rozumiem o co chodzi. Czy w ogóle nie chcą ci zapłacić, czy chcą ci zapłacić tylko za 2 godziny, ale mam nadzieję że moja odpowiedź trochę pomoże.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA