zespol instrumentalno-wokalny

Tu można porozmawiać o różnych wydarzeniach i imprezach, koncertach itd...

MalePostNapisane by AdamBoltryk » 20 Nov 2009, 18:34 Re: zespol instrumentalno-wokalny

zakk wylde wrote:Gitarzysta, z tym, ze nie wzialem do Anglii gitary przez limit bagazowy (...)

e-bay i masz sprzęt.
Za 40 funtów kupiłem Fendera Squirella z 10W piecykiem Marshala. Tak, wiem, słaby piec i gitara słaba, ale taniej niż w Argosie (120 funtów) :D I było już na czym grać.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2527
Joined: 6 Dec 2008, 12:19
Reputation point: 183
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by plazermen » 20 Nov 2009, 20:01 Re: zespol instrumentalno-wokalny

Myślę że autorki posta wolałyby wiedzieć kto ma, chce i umie a nie kto by się chciał pochwalić że miał lub że może chciałby ale nie wie, lub nie ma czasu .
Ale rozumiem że punkty lansu panowie zbieracie, to tfu tfu już nie przeszkadzam :D
User avatar
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2075
Age: 44
Joined: 10 Jun 2006, 20:52
Location: że znowu
Reputation point: 92
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by yoki » 20 Nov 2009, 21:36 Re: zespol instrumentalno-wokalny

buehehehehe :D Plaz :D sie poplulam znowu :D

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posts: 325
Joined: 28 Jun 2008, 09:39
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyAga » 20 Nov 2009, 22:41 Re: zespol instrumentalno-wokalny

noo to ciekawie :D
zrzuta na gitare :p
lol
a na jakiej graszzzz? :)

LadyAga
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 31
Joined: 15 Nov 2009, 16:34
Location: Tarnobrzeg/Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cobra0112 » 20 Nov 2009, 22:45 Re: zespol instrumentalno-wokalny

ktoś chętny żeby uczyć mnie grać na gitarze? hmmm gitarka stoi w domu juz od ponad 2 lat;) taka samotnaaaa nieużywana!
Gdy zakładam kask, inaczej patrze na świat!

cobra0112
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 12 Feb 2009, 19:48
Location: Chojnice - Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyAga » 20 Nov 2009, 22:55 Re: zespol instrumentalno-wokalny

plazermen wrote:Myślę że autorki posta wolałyby wiedzieć kto ma, chce i umie a nie kto by się chciał pochwalić że miał lub że może chciałby ale nie wie, lub nie ma czasu .
Ale rozumiem że punkty lansu panowie zbieracie, to tfu tfu już nie przeszkadzam :D



loool po co komentujesz jesli sam nie rozumiesz tego co piszesz?
licza sie ambicje czlowieku.. hah
:-D :-D :-D

aaa to ze my jestesmy mlode i mamy ochote cosss robic a nie tylko nudzic sie... heh czy to komus przeszkadza?

LadyAga
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 31
Joined: 15 Nov 2009, 16:34
Location: Tarnobrzeg/Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by zakk wylde » 21 Nov 2009, 16:46 Re: zespol instrumentalno-wokalny

AdamBoltryk wrote:
zakk wylde wrote:Gitarzysta, z tym, ze nie wzialem do Anglii gitary przez limit bagazowy (...)

e-bay i masz sprzęt.
Za 40 funtów kupiłem Fendera Squirella z 10W piecykiem Marshala.


Mam swoj piec 30 W Marshala z oslawionej serii MG i jest jebacko ******, czekam az mi go przesla z Polski, gitare musze miec z dwoma humbecerami bo w kraju gralem metal, choc nie mam oporow, zeby sobie poplumkac na cleanie :wink:
Tak wiec wiecie dziewczeta, ja jestem gotowy sie udzielac jak tylko skompletuje swoj sprzet a jest to kwestia tego miesiaca mam nadzieje, akustyk - elektryk, na basie tez moge pograc jak zajdzie potrzeba :wink:

A Ty Adam tez bierz sprzet i na dwie gitary zagramy, na singlach bedziesz jezdzil czysciutkie solowki, w dodatku fender ma w wiekszosci bardzo dobre brzmienie.

Myślę że autorki posta wolałyby wiedzieć kto ma, chce i umie a nie kto by się chciał pochwalić że miał lub że może chciałby ale nie wie, lub nie ma czasu .
Ale rozumiem że punkty lansu panowie zbieracie, to tfu tfu już nie przeszkadzam :D


Prosze dziesiec punktow lansu mi dopisac, zebym w rankingu podskoczyl.
User avatar
zakk wylde
Początkujący
 
 
Posts: 16
Age: 35
Joined: 2 Nov 2009, 11:12
Location: Krosno
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cobra0112 » 21 Nov 2009, 17:48 Re: zespol instrumentalno-wokalny

cena wynajecia sali w polskim klubie wynosi 10f/h

[ Dodano: Sob Lis 21, 2009 18:44 ]
hmmm sle w ramach wyjatku mozna miec proby i Agi w pokoju. heh

hmmm Aga moze pomyslisz o tym zeby scignac z polski swoj saksofon:-)))
Gdy zakładam kask, inaczej patrze na świat!

cobra0112
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 12 Feb 2009, 19:48
Location: Chojnice - Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by LadyAga » 22 Nov 2009, 00:14 Re: zespol instrumentalno-wokalny

hmm pomysle pomysle..
aaale szczerze mówiąc jaa to śpiewać wolę niżżż grać :)
aczkolwiek naaaa klawiszach jakichś to bardzo chętnie :)

LadyAga
Przyczajony
 
 
Posts: 5
Age: 31
Joined: 15 Nov 2009, 16:34
Location: Tarnobrzeg/Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by cobra0112 » 23 Nov 2009, 21:18 Re: zespol instrumentalno-wokalny

no to jak koledzy i kolezanki jedziemy z tym ? ;)
Gdy zakładam kask, inaczej patrze na świat!

cobra0112
Raczkujący
 
 
Posts: 92
Joined: 12 Feb 2009, 19:48
Location: Chojnice - Tamworth
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by pileczka » 5 Apr 2010, 09:47 Re: zespol instrumentalno-wokalny

hej. mamy z bratem zespól gitara perkusja i bas. potrzebny nam jest woka (albo dwa:) gramy covery róznych polskich kapel. ja zajmowalem sie tym zarobkowo w polsce teraz chce to reaktywowac.

[ Dodano: Wto Kwi 13, 2010 16:20 ]
HEj.
Dziewczyny nadal macie ochote pośpiewać? jesli tak to mam fajna propoycje

pileczka
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 11 Mar 2010, 18:32
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Previous

  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to CO JEST GRANE

cron