Jak wycofać swój przedmiot z aukcjii na ebayu.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Ponieważ rozmyśliłam się co do sprzedaży danej rzeczy chciałabym go wycofać, pierwszy raz sprzedaje na ebayu wiec nie wiem jak to zrobić zostało jeszcze kilka dni do konca aukcji i mam kilku bidujących ale mimo wszysko chce zrezygnować ze sprzedaży , czy ktoś wie jak to zrobić? krok po kroku...
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by VA » 22 Feb 2010, 21:14 Re: Jak wycofać swój przedmiot z aukcjii na ebayu.

Rzecz w tym, że nie można. Znajdź kogoś kto Ci to przebije i po kłopocie.
VA
User avatar
VA
Zaangażowany
 
 
Posts: 1148
Joined: 26 Aug 2006, 12:49
Location: Birmingham
Reputation point: 112
SzanowanySzanowany
Top
0

no i co nie bede musiała zapłacić jakiejś prowizji od sprzedaży? Troche nieopłacalne chyba rozwiązanie :-| no ale co zrobić...
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

jeżeli poprosisz aby ktoś ze znajomych przebił aukcję i on też wygra to tak od tej wygranej kwoty będziesz mieć naliczone fee od sprzedaży. fee tego nie zapłacić pod warunkiem że otworzysz dispute dla tej osoby która wygrała a nie zapłaciła (czyli znajomego) a po dniu czy dwóch zamkniesz dispute. tam będziesz mieć wtedy napisane że dispute zostaje zamknięte a końcowe fee tobie zwrócone. wiec nie zapłacisz tego fee ale osoba która wygrywa ale nie płaci "zyskuje" na swoje konto informacje o niezapłaconej rzeczy ale nie jest pociągana do konieczności płacenia.

[ Dodano: Pon Lut 22, 2010 21:49 ]
a po drugie to możesz zakończyć aukcje wcześniej mimo tego że masz już osoby które biduja.musisz tylko: Podać numer przedmiotu na formularzu wcześniejszego zakończenia aukcji. Zdecydować, czy chcesz anulować złożone oferty, czy sprzedać przedmiot licytantowi z najwyższą ofertą. Następnie podaj przyczynę, dla której kończysz aukcję wcześniej. Licytanci otrzymają wiadomość e-mail z informacją, że ich oferty zostały anulowane.

ooooop
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 22 Feb 2010, 21:23
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Tu jest wszystko opisane, może się przyda
http://pages.ebay.pl/help/sell/end_early.html
pozdrawiam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0

dzięki za odpowiedzi udało mi się przed przeczytaniem ich :) wykasowałam bidujących i zakonczyłam aukcje jest ok :smile:
:)
User avatar
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2759
Age: 44
Joined: 6 Jul 2008, 13:53
Location: West Bromwich
Reputation point: 170
SzanowanySzanowany
Top
0

Ale ludzie glupoty wypisuja. Nie wiem skad wy bierzecie te informacje! Oczywiscie ze mozna. Nie ma z tym zdnych problemow, nie wazne czy ktos juz licytuje czy nie. Malaroksi gratuluje zaradnosci :mrgreen: ;)

pigggy
Raczkujący
 
 
Posts: 65
Age: 35
Joined: 13 Feb 2008, 18:13
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI