money gram location

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

PostNapisane by wili » 14 Nov 2009, 11:51 money gram location

witam! mam pytanie, czy orientuje sie ktos z was co znaczy money gram location? a dokladniej co to za instytut lub biuro? z gory dzieki za pomoc! pozdrawiam!

wili
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 14 Nov 2009, 13:45 Re: money gram location

wili wrote:witam! mam pytanie, czy orientuje sie ktos z was co znaczy money gram location? a dokladniej co to za instytut lub biuro? z gory dzieki za pomoc! pozdrawiam!

Co to znaczy zależy pewnie od kontekstu, w jakim to znalazłeś (może być np. - lokalizacja usługi MoneyGram).
Google pokazuje, że to firma przekazująca pieniądze, tu masz o nich po polsku
https://www.moneygram.com/MGI/PL/GB/Mar ... C=GB&LC=PL

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by marzencia2333 » 16 Nov 2009, 08:35 Re: money gram location

Money gram jest to przelw pieniedzy do polski. Wysylalam juz pieniadze ta firma jest bardzo dobra. Tylko trzeba pilnowac osoby przepisujacej dane bo wystarczy przekrecona jedna literka i w polsce nie wydadza pieniedzy. Plus jet tego, ze jezeli nadasz pieniadze w UK to po 10 minutach sa do odebrania w polsce w wyznazonych miejscach (powiedza przy nadawaniu)
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
User avatar
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posts: 463
Age: 39
Joined: 11 Oct 2007, 17:55
Location: Tipton
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

PostNapisane by wili » 16 Nov 2009, 21:27 Re: money gram location

mam jeszcze jedno pytanie = na czym polega wplata depozytu w tym ze banku? przyklad= Osoba wynajmujaca mieszkanie informuje zainteresowanego o zlozeniu depozytu {ale nie na jego konto}i okazanie mu paragonu. Na czym polega wiec jego zabezpieczenie? Jesli ktos z Was wie jak to wyglada to bardzo prosze o odpowiedz.

wili
 
 
Top
0

FemalePostNapisane by Galadriela » 17 Nov 2009, 09:52 Re: money gram location

wili wrote:mam jeszcze jedno pytanie = na czym polega wplata depozytu w tym ze banku? przyklad= Osoba wynajmujaca mieszkanie informuje zainteresowanego o zlozeniu depozytu {ale nie na jego konto}i okazanie mu paragonu. Na czym polega wiec jego zabezpieczenie? Jesli ktos z Was wie jak to wyglada to bardzo prosze o odpowiedz.

Szczerze mówiąc wygląda na scam. A już na pewno, jeśli oferta jest WYJĄTKOWO atrakcyjna.
Jakiś czas temu głośno było o aferze, w której najemca miała wysyłać pieniądze na swoje własne nazwisko, rzekomo żeby udowodnić swoją wypłacalność. W międzyczasie scamerzy mając dane delikwenta oraz numer transakcji (z przesłanego paragonu) wyrabiali fałszywy ID na jego nazwisko i te pieniądze pobierali. Czy jakoś tak...
Wpisz w google "wynajem western union oszustwo" i masz masę tego typu historii.
Jedna z nich
http://londynek.net/czytelnia/article?j ... &cat_id=87

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posts: 307
Joined: 1 Jun 2008, 18:00
Reputation point: 9
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to MIESZKANIE