dobry dostawca energii poszukiwany:)

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

FemalePostNapisane by Renata Banach » 28 Oct 2009, 14:03 dobry dostawca energii poszukiwany:)

Czy ktoś orientował się jaki jest najtańszy dostawca energii w UK?Ja na początku byłam z npower ale potem zmieniłam na British Gas choć nie mam gazu w domu tylko elektrycznosc.No i to nie był najlepszy pomysł.jakie macie doświadczenia z np.Eon lub EDF energy?Bedę wdzięczna za każdą odpowiedź.Dzięki

Renata Banach
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 28 Oct 2009, 13:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by StepByStep » 28 Oct 2009, 15:14 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

my mielismy British Gas, ale przeszlismy na NPower i jak na razie jestem zadowolona. A co sie tyczy Eon- byl u nas ich przedstawiciel, powiedzialam, ze nie chce zmieniac dostawcy, ale uparl sie zeby wyslac mi ulotki informujace o jego firmie i korzysciach jakie mnie czekaja po przejciu do niej. Zgodzilam sie na to, podalam dane i... okazalo sie, ze ten szczur zmienil nam bez mojej zgody dostawce na ten swoj caly Eon :!: tak sie zdenerwowalam, ze zadzwonilam od razu do NPower zeby mnie znow przejeli-wszystko za mnie zalatwili i jeszcze dodali cos "promocyjnego" :mrgreen: przez ten ich przekrecik nie mam zamiaru dolaczac do grona ich klientow :roll:
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
User avatar
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posts: 159
Age: 37
Joined: 6 Jan 2008, 14:18
Reputation point: 20
Pokojowy
Top
0

FemalePostNapisane by Nadijka » 28 Oct 2009, 16:51 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

Ja mam Utility Warehouse, malo znany, nie oglasza sie i nie reklamuje dlatego tez ceny ma nizsze. Ja nie narzekam.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posts: 148
Age: 40
Joined: 11 May 2009, 12:12
Reputation point: 8
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 28 Oct 2009, 17:28 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

jakis czas temu temat byl na forum http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=5712
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Adam » 28 Oct 2009, 18:33 Re: dobry dostawca energii poszukiwany:)

Renata Banach wrote:Czy ktoś orientował się jaki jest najtańszy dostawca energii w UK?Ja na początku byłam z npower ale potem zmieniłam na British Gas choć nie mam gazu w domu tylko elektrycznosc.No i to nie był najlepszy pomysł.jakie macie doświadczenia z np.Eon lub EDF energy?Bedę wdzięczna za każdą odpowiedź.Dzięki

Prosze uzywac opcji szukaj i nie powielac tematów które sa juz na forum
zamykam
User avatar
Adam
Administrator
 
 
Posts: 769
Joined: 12 Mar 2006, 18:45
Location: Birmingham
Reputation point: 33
Pokojowy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to FINANSE