zdrowie to zdrowe odżywianie!

O zdrowiu, waszych doświadczeniach ze służba zdrowia w UK, pomoc w znalezieniu lekarzy...

FemalePostNapisane by Anatema6 » 24 Mar 2009, 07:47 zdrowie to zdrowe odżywianie!

Zalewają nas niestety niezdrowym ,przetworzonym jedzeniem,martwym jedzeniem bez żadnych wartoęsci odżywczych.I jak tu byc zdrowym.Kiedy przerzuciłam sie na zdrową organiczną żywnośc okazało sie że do takowej nie ma za bardzo dostępu.I w takim Wolverhampton nie znalazłam ani jednego warzywniaka z organicznymi warzywami i owocami.Tragedia.jedynie w supermaketach jest jakiś tam wybór.Ale okazuje sie że przez internet można zamówic sobie raz na tydzień skrzynke różniastych warzyw i owoców od rolników prowadzących organiczne farmy.Skoro potrafiłam tygodniowo wydac ok 30 funtów na fajki (naszczescie rzuciłam) to stac mnie zapłacic ciut wiecej za zdrowa zielenine!

Poza tym polecam bardzo książke Michała Tombaka o odżywianiu i jak bardzo ten fakt wpływa na nasze zdrowie i konieczności oczyszczania organizmu zwłaszcza jelit.Podobno przez nasze zycie nosimy od 7 do 12 kg zaległego kału w jelitach ,które gniją itd itp każdy wie a toksyny z powrotem trafiają do organizmu i zatruwają nasze ciało.Pozdrawiam
User avatar
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Age: 43
Joined: 2 Dec 2008, 09:09
Location: skądinąd
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by agg » 24 Mar 2009, 20:40 Re: zdrowie to zdrowe odżywianie!

...ale pojechalas z tym kałem, odechcialo mi sie kolacji :roll: :mrgreen:
Image
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
User avatar
agg
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2154
Age: 41
Joined: 13 Feb 2007, 18:32
Location: Gdansk/Birmingham
Reputation point: 146
SzanowanySzanowany
Top
0

MalePostNapisane by Mike » 25 Mar 2009, 07:17 Re: zdrowie to zdrowe odżywianie!

Najlepszy sposob na pozbycie tego zalegajacego kału jest regularne jedznie probiotykow... jest duzy wybor jogurtow w sklepach a jak ktos nie lubi to mozna kupic probiotyki w tabletkach np. w Holland & barrett
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
User avatar
Mike
Zadomowiony
 
 
Posts: 782
Joined: 22 Jun 2006, 10:14
Location: znienacka
Reputation point: 13
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 25 Mar 2009, 09:36 Re: zdrowie to zdrowe odżywianie!

Mam znajomego lekarza, ktory kazal mi sie trzymac zdaleka od jogurtow, mleka UHT i mleka w proszku (m.in. wszelkie mleka dla dzieci i niemowlat). Podobno to co jest dostepne teraz w sklepach to czysta trucizna, o czym nie mowi sie oficjalnie bo byloby to szkodliwe dla przemyslu mlecznego na calym swiecie.
Zeby przyspieszyc rozwoj bakterii w ukladzie pokarmowym, nie nalezy spozywac samych bakterii tylko je "karmic" tym co lubia :mrgreen: W tym wypadku najlepszy jest czosnek.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0

FemalePostNapisane by Anatema6 » 25 Mar 2009, 12:00 Re: zdrowie to zdrowe odżywianie!

Ja rzeczywiście nie pije mleka.Zresztą rzadne dorosłe zwierze w żyjące w naturze nie pije mleka.Pasteryzowane mleko jest martwe oprócz tłuszczu i cholesterolu ni ma posiada nic ,wapnia ani troche.Krowy są traktowane hormonami wzrostu np posilac'iem i antybiotykami-sama chemia.Pasie sie je GMO genetycznie modyfikowana pszenica,soja itd(my też to jemy!!!!) a niezależni naukowcy udowodnili u krów które jedza GMO mniejsza płodnośc albo bezpłodnosc.Wiec dziekuje za takie'zdrowe mleczko i zdrowe miąsko.

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 12:02 ]
Na czyszczenie jelit najlepsze lewatywy!!!Poza tym picie dużo wody,soków najlepiej z samemu wyciskanych owoców,duuuużo błonnika i duuużo ruchu.

[ Dodano: Sro Mar 25, 2009 12:06 ]
Poza tym odradzam zażywanie słodzików i napojów dietetycznych i gum do żucia z ASPARTAMEM jest to trucizna zawiera min ester metylowy a to jak wiadomo trucizna.Odradzam także przyprawy z glutaminianem sodu nastepna trucizna.
Nie mówiąc już o fast foodach.
Ludzie jedza takie swiństwa a potem dziwią sie że choruja.Faszerują i zaleczaja lekami nastepna chemia i dziwia sie że choroba nie mija a pojawiaja sie inne.Heh

Polecam filmik na youtubie JEDZENIE MA ZNACZENIE
Pozdrawiam
User avatar
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posts: 83
Age: 43
Joined: 2 Dec 2008, 09:09
Location: skądinąd
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by Luiza » 25 Mar 2009, 15:14 Re: zdrowie to zdrowe odżywianie!

Anatema6 wrote:ASPARTAMEM jest to trucizna zawiera min ester metylowy a to jak wiadomo trucizna

Do slodzenia polecam Xylitol (cukier brzozowy), albo stewie (to taka roslinka). Nie wiem jak z dostepnoscia tych produktow w UK. Ja przywoze je z Polski. Stewie mam w mamusinym ogrodku.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
User avatar
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1911
Age: 42
Joined: 14 Mar 2008, 23:27
Reputation point: 71
Poczciwy
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to ZDROWIE