CZY NA MOSELEY JEST SECONDARY SCHOOL ? ; )

Wasze opinie na temat szkół w Birmingham...

FemalePostNapisane by patrice ^.- » 4 Mar 2008, 21:18 CZY NA MOSELEY JEST SECONDARY SCHOOL ? ; )

Mam pytanie ( po ra 3 ) hhehe ;D
Czy na MoseLey Jest SecOndary scHoOl ?
i DO jakicH NależY ta dzielnicA :roll: ?
Czy jest KtOś ktO może tam mIeszKa i może mi o niej Coś naPisaĆ ;>
czEkam z niecierpliwośćią ;D

patrice ^.-
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 2 Mar 2008, 04:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by creo0 » 5 Mar 2008, 00:56 Re: CZY NA MOSELEY JEST SECONDARY SCHOOL ? ; )

Patrice

Z tą zawodówką to psikus.Proste ,że olej to.Ja się nie orientuję w w nazwach szkół ich rangach na obcej ziemii.

Ale text w stylu kogoś tam ... ,że sama nic nie zrobisz tylko rodzice za Ciebie zadecydują to poprostu ... sz..szkoda gadać.

Ja jak miałem 13 lat to se wybrałem szkołę sam i byłem zawaliście z tego dumny i bardzo mile wspominam teraz te czasy :D

Wybierz szkołę uprofilowaną pod kątem tego co lubisz.A będzie gicior ;)

Ludzie na tym forum nie orientują się w szkołach bo zazwyczaj już je skończyli ...

Po co Ci informacje z 4 ręki ...jak możesz sama poszukać odpowiedzi ... z 1 ręki świeżutkie jak świeże bułeczki...

JA cię nakieruję :

http://www.google.co.uk/search?client=f ... gle+Search

dziękówka XDD

creo0
Początkujący
 
 
Posts: 23
Age: 37
Joined: 16 Dec 2007, 15:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 5 Mar 2008, 08:20 Re: CZY NA MOSELEY JEST SECONDARY SCHOOL ? ; )

creo , moze szkole sobie wybrac , ale formalnosci musza zalatwiac rodzice, bo jest nieletnia. pozatym wykaz szkol jest na stronie councilu, a i pochodzic po dzielnicy nie zaszkodzi. albo np spytac si ekogos kto chodzi do takiej szkoly. dalej komentowac nie bee, bo szkoda czasu.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

dzięki creo0 ; -*** :-D :-D :-D :smile:

patrice ^.-
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 2 Mar 2008, 04:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by karjo » 6 Mar 2008, 11:08 Re: CZY NA MOSELEY JEST SECONDARY SCHOOL ? ; )

Dziecko drogie, poczytaj najpierw odrobine netykiety, potem poszkol choc odrobine jezyk (angielski dla scislosci), potem wynajdz rodzicom w googlach strony z BBC o szkolnictwie angielskim (podpowiedz temat "Ofsted" ) i bedzie dobrze.

karjo
Rozeznany
 
 
Posts: 269
Joined: 27 Feb 2008, 11:23
Reputation point: 17
Neutralny
Top
0

e tam mam to gdzieś :-P :-P :-P :-P :-P :!: :!: :!: :!:
a aNgielski znam bardzO dobrzE :-P :-D :!: :!: :!:
I nie mam zadnych problemów :!: :!: :!: :!: :!: :!:

patrice ^.-
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 2 Mar 2008, 04:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by kik1976 » 6 Mar 2008, 16:34 Re: CZY NA MOSELEY JEST SECONDARY SCHOOL ? ; )

to jesli tak dobrze znasz angielski, to zapraszam do lektury na strony council-u.
User avatar
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posts: 970
Joined: 2 Sep 2006, 07:43
Reputation point: 5
Neutralny
Top
0

juz czytałam , wszystko wjem xD :-P :-P :-P :!: :!: :!: :!: :!: :twisted: :twisted:

patrice ^.-
Początkujący
 
 
Posts: 13
Joined: 2 Mar 2008, 04:07
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZKOŁY