Witam czy ktoś coś wie o pracy w Bicester w firmie BG print

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...
Witam grono mam pytanie ,dostałem kontrakt :!: od Firmy BG print w Bicester jako drukarz kontrakt wygląda nieźle ,ale zastanawiam sie czy nie za dobrze w kontrakcie jest roczna pensja
i wszystko jak należy według przepisów czy ktoś z grona tam pracuje i jak tam jest i moje jeszcze jedno pytanie czy ktoś miał już podobny kontrakt.
Last edited by art60 on 19 Nov 2007, 05:50, edited 1 time in total.

art60
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 12 Nov 2007, 08:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by marek1 » 17 Nov 2007, 09:50 bg print

Witam

Ja również otrzymałem podobny kontrakt. Podpisałem i wysłałem. Czekam na datę rozpoczęcia pracy. Pensja w kontrakcie, to kwota brutto niestety, ale wydaje mi się i tak nienajgorsza. Dobrze, abyśmy byli w kontakcie. Proponuję przenieśc dyskusję na priva, lub jeszzce lepiej poprzez maila

marek1
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 17 Nov 2007, 09:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witam marka mój amail :hobbyart35@wp.pl czekam na kontakt jak możesz podaj swój amail.Pozdrawiam dostałem już z powrotem podpisany kontrakt i też czekam na date wyjazdu.

art60
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 12 Nov 2007, 08:51
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

CZE ,JA MAM DOSTAC DOPIERO KONTRAKT ALE JAKO INTROLIGATOR, MAM PYTANIE JAK DŁUGO CZEKALISCIE NA ODPOWIEDZ OD NICH ?

Zbigi
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 21 Nov 2007, 19:27
Location: Tychy
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Zbigi, ja też pracuję w Tyskiej poligrafii! :mrgreen: Proszę o kontakt! mail: bocznica@onet.eu

marek1
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 17 Nov 2007, 09:15
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

Witam!
Też zaczynam prace w BG Print jako Inżynier. Startuje w połowie stycznia.
Pozdrawiam!!

fazik
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 12 Dec 2007, 13:49
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

panowie, napiszcie jak praca, kiedy już ją zaczniecie, bardzo bym chciała dostać kiedyś pracę w poligrafii, ale z przyuczeniem, bo na studiach ledwo to liznęłam
...catch me if you can...
User avatar
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posts: 306
Age: 40
Joined: 28 Nov 2007, 16:06
Location: Birmingham City Centre
Reputation point: 11
Neutralny
Top
0

Czy ktoś może mi powiedzieć jak dostać się do tej drukarni ,jakieś namiary. Wysłałąm jakiś czas temu Cv do pośrednika ale cisza ?

rox
Przyczajony
 
 
Posts: 1
Joined: 19 Feb 2008, 22:34
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to PRACA