Praca na wózkach widłowych w Birmingham.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by zagmaster » 9 Oct 2006, 19:05 Praca na wózkach widłowych w Birmingham.

Witam wszystkich i mam do Was takie pytanie:
Czy ciezko jest znalesc prace w Birmingham i okolicach na wózkach widłowych ?? Otóz mam 18 lat i teraz wlasnie bede konczyl szkole srednia (kwiecien/maj 2007). Zaraz pozniej chcialbym wyjechac wlasnie do Birmingham..... acha i czy papier jaki sobie wyrobilem w polsce i przetlumaczylem na j. angielski(u notariusza) bedzie akceptowany w anglii ?? Prosze o pewna odpowiedz i z gory dziekuje.

zagmaster
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 9 Oct 2006, 19:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 10 Oct 2006, 09:40 Re: Praca na wózkach widłowych w Birmingham.

papier na pewno ci wezma. co z praca nie wiem, poszperaj w necie jakie jest zapotrzebowanie.
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by zagmaster » 10 Oct 2006, 10:55 Re: Praca na wózkach widłowych w Birmingham.

Patrzylem na Jobcentreplus i jest tego w sumie troszke .......

zagmaster
Przyczajony
 
 
Posts: 4
Joined: 9 Oct 2006, 19:01
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by Lukaas85 » 10 Oct 2006, 11:11 Re: Praca na wózkach widłowych w Birmingham.

a wiedzisz, szukajcie a znajdziecie. :wink:
What would Elvis do?
User avatar
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posts: 1619
Age: 39
Joined: 20 Jun 2006, 22:26
Location: GłowaWłasnaOsobista
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0

PostNapisane by KA i PE » 10 Oct 2006, 19:50 Re: Praca na wózkach widłowych w Birmingham.

nasz znajomy własnie mowil ze tez jezdzi na wozkach widłowych ale niestety uprawnienia ktore uzyskał w polsce sa w anglii niewazne i musial tu robic kurs od nowa .

KA i PE
 
 
Top
0

Ja bym raczej powiedział ze to od pracodawcy zalezy, przynajmniej ja pomimo ze niemam zadnych uprawnien na wózki operowalem nimi (i to tymi wiekszymi JCB, MANITOU). Narobiłem tez sporo szkód (jako nowy driver) i o dziwo nikt mnie za to nie skasował, wiec to chyba jednak zalezy gdzie sie trafi.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posts: 218
Age: 39
Joined: 18 Sep 2006, 19:47
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI