Agencja "WESTPERSONNEL" i praca?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MalePostNapisane by M@rcin G » 13 Jun 2007, 16:36 Agencja "WESTPERSONNEL" i praca?

Mam pytanie odnośnie agencji WESTPERSONNEL i oferowanej przez nich pracy w birmingham czy ktoś ma jakieś info lub opinię na temat tej agencji bo podobno mają siedzibę tam to będę wdzięczny.

M@rcin G
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 13 Jun 2007, 16:16
Location: Wałbrzych
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

MalePostNapisane by nawad » 13 Jun 2007, 16:43 Re: Agencja "WESTPERSONNEL" i praca?

Hej, zaczynalem z ta agencja , osobiscie nie mam bardzo traumatycznych przezyc z nimi, ale jest to polska agencja pracy i niestety ....... mam znajomych , ktorzy niemile sie o nich wyrazaja. moja mala podpowiedz jest taka - tylko jesli nie masz innego wyboru to w akcie desperacji sprobuj, zycze powodzenia i stalowych nerwow :)
User avatar
nawad
Raczkujący
 
 
Posts: 62
Joined: 25 Jun 2006, 18:26
Location: West Bromwich
Reputation point: 3
Neutralny
Top
0

FemalePostNapisane by aneczka » 13 Jun 2007, 20:45 Re: Agencja "WESTPERSONNEL" i praca?

hej, mam znajomych, ktorzy pracowali dla tej agencji...lepiej z nimi uwazaj, bo moga nie wyplacic ci pensji - w zaleznosci od nastroju - powodzenia :)

aneczka
Przyczajony
 
 
Posts: 2
Joined: 11 Jun 2007, 15:47
Location: Halesowen
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI