Reklamy, studio reklamy, agencja reklamowa, grafika

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Witam serdecznie!!!

Od dluzszego juz czasu przegladam forum bham.pl w poszukiwaniu tematu zwiazanego z reklamami, grafika komputerowa oraz pracy w agencji reklamowej tutaj tzn. w B'ham lub okolicy tego obszernego miasta.

Umieszczam ten post z mysla o osobach, ktore w Polsce pracowaly w agencjach, studio lub pracowniach reklamowych badz pracuja tutaj w zawodzie, tzn. zajmuja sie projektowaniem reklam lub ich wyklejaniem, tworzeniem.

Ciekaw jestem czy ktos z Was mial tyle szczescia i pracuje tutaj w agencji reklamowej, jesli tak to czy trudno dostac sie do takiej pracowni?

Czy anglicy uzywaja takich samych metod i folii jak my w Polsce?

Ja oklejalem foliami ORACAL.

A Wy jakie mieliscie doswiadczenie w tym zawodzie w naszym kraju?

Mysle ze fajnie byloby sie poznac i moze wymienic jakimis doswiadczeniami, spostrzezeniami co do tutejszego rynku reklam i uslug z tym zwiazanych.

blackpix
Początkujący
 
 
Posts: 16
Joined: 7 May 2007, 13:01
Location: Birmingham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

aja mialem i to niezle

niestety ten rynek znany mi niejest zupelnie
lecz technika przyszla z zachody takze mysle ze nie odbiega tak zupelnie (bo to byla najprezniejsza dziedzina rynku, jeda z prezniejszych) jak przy skladzie graficznym tak i przy wykonczeniach
tym mysle mozemy sie poszczycic

anawet niewiem skad jestes? LINK bo no centrum grafiki jak i reklamy to bygdoszcz niezaprzeczalnie jest

pozdrowionka :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Image
User avatar
Shon
Zadomowiony
 
 
Posts: 957
Age: 52
Joined: 3 Aug 2006, 07:10
Location: B&ham
Reputation point: 0
Neutralny
Top
0

No niestety tutaj nie pracowalem w agencji reklamowej, choc usilnie szukam czegos takiego. Jest kilka fajnych agencji, ale nie trafilem do nich jeszcze jako staff.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posts: 2022
Age: 37
Joined: 6 Jan 2007, 10:32
Reputation point: 1
Neutralny
Top
0


  • Similar topics
    Replies
    Last post
Return to SZUKAM INFORMACJI